موتورسیکلت برقی Period Correct x Super73، ترکیبی متفاوت از موتورسیکلت اسپورت و شهری

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
از ترکیب اصول زیباشناختی بدون محدودیت زمانی و الهام گرفته از موتورهای اسپورت در برند سبک‌زندگی Period Correct و سبک قدیمی موتورسیکلت برقی Super73-S1 چه چیزی به دست می‌آید؟ حاصل آن یک ورژن محدود از Super73-S1 است. تنها ۱۵ دستگاه از آن برای فروش عرضه شده است و مشتریان می‌توانند آن را انحصارا از خود شرکت Super73-S1 خریداری کنند.
 
به گزارش تک تایمز و به نقل از اسلش‌گیر، پریود کارکت سابقه همکاری با آئودی، مک‌لارن، Anti Social Social Club و Stance را در تولید قطعه‌ها و لوازم جانبی الهام گرفته از خودرو دارد. برایان کلاورو بنیانگذار این شرکت یکی از طرفداران جدی Super37 است و از آن در زمان گشت و گذار در پیستهای مسابقات اتوموبلیرانی معروف استفاده می‌کند.
 
کالورو گفت: «پریود کارکت ایکس سوپر۷۳-اس۱ یادآور دوران رونق تونینگ هاوسهای آلمانی است، و برگرفته از علاقه شدید من به متخصصان تیونینگ قدیمی BMW است.»
 
شاسی این موتورسیکلت، به همراه گلگیرها و پک باتری آن، به رنگ سفارشی آبی پررنگ است. لوگوهای نقره‌ای Period Correct  روی باتری و شاسی آن قرار داده شده است، و بر روی زین سفارشی آن یک پارچه بادوام با گرافیک سبز و بی کشیده شده است. امکانات اختیاری آن شامل پدالهای Rascal ساخت Origin8 و گریپهای قفل‌شو Northshore ساخت شرکت Lizard Skins است.
 

قیمت موتورسیکلت برقی Super73-S1 از حدود ۱۹۹۵ دلار شروع می‌شود. Super73  این وسیله را یک «کروزر شهری کاربردی زمخت» توصیف کرده است، و از گذشته می‌دانیم که S1 یک ماشین سبک‌قدیمی با تایرهای پره‌دار آفرودی و یک موتور هاب DC بدون جاروبک است. S1 یک پک باتری قابل برداشتن ۷۶۸ وات-ساعت استاندارد دارد، که می‌توانید با استفاده از یک پریز برق ۱۱۰ ولتی استاندارد در طی مدت سه تا شش ساعت آن را شارژ مجدد کنید.
 
با شارژ کامل باتری امکان حداکثر حدود ۴۰ کیلومتر حرکت با سرعت حدود ۳۲ کیلومتر در ساعت تحت عملیات فقط ساسات (throttle-only) را فراهم می‌آورد. ولی اگر از حالت کمک گرفتن از پدال ECO استفاده کنید، Super73-S1 می‌تواند پیش از اتمام شارژ باتریش تا حدود ۵۶ کیلومتر برد داشته باشد. موتور هاب DC بدون جاروبک دارای سیستم دنده‌بندی است که می‌تواند تا ۱۰۰۰ وات توان پیک را تامین نماید.
همچنین این موتورسیکلت برقی به ترمزهای دیسک هیدرولیک Tektro، چراغ جلوی LED، یک چراغ ترمز LED، و یک محفظه بار عقب مجهز شده است. بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن