کیم کارداشیان با هدفون معرفی نشده بیتس فیت پرو دیده شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

همواره یکی از شیوه‌های تبلیغات برند بیتس (متعلق به اپل) استفاده از افراد سرشناس برای انتشار تصاویر پیش از موعد از محصولات صوتی آینده‌اش بوده است. این برند به‌ لطف دکتر دره (بنیان‌گذار بیتس) همواره روابط نزدیکی با خوانندگان، ورزش‌کاران و افراد سرشناس داشته است و یکی از دلایل اپل برای خرید آن همین امر عنوان می‌شود. غول دنیای فناوری همچنان از این ویژگی برای تبلیغ محصول آینده‌اش بهره می‌گیرد و هدفون‌های معرفی‌نشده بیتس بارها در گوش افراد سرشناس دیده شده است.

جدیدترین مورد مربوط هدفون بیتس فیت پرو و دیده شدن آن در گوش کیم کارداشیان است. این هدفون که پیش‌تر نیز اطلاعاتی از آن منتشر شده بود، دارای زبان طراحی هدفون تازه معرفی‌شده استودیو بادز است و احتمالا به سبک طراحی‌های قدیمی بیتس، در انتهای نام تجاری هر گوشی یک زائده قلاب مانند برای جدا نشدن هدفون در تمرینات ایجاد شده است.

مقاله‌ی مرتبط:

شنیده‌ها از آن حکایت دارند که فیت پرو می‌تواند‌ در یکم نوامبر عرضه شود؛ اما طبق سنت همیشگی، حداقل یکی از افراد مشهور کمی زودتر به آن‌ها دست پیدا کرده؛ چراکه تصویری از کیم کارداشیان، نشان می‌دهد او در حال استفاده هدفون بنفش‌رنگ بیتس فیت پرو است. در حقیقت، تصویر یادشده نخستین نگاه واقعی ما به این محصول محسوب می‌شود. مانند استودیو بادز که چند ماه پیش منتشر شد، به نظر می‌رسد فیت پرو نیز به‌ مقدار قابل توجهی از گوش بیرون زده است؛ بنابراین نوک قلاب‌مانند به کاهش فشار روی کانال گوش نیز کمک خواهد کرد.

طبق گزارش‌های قبلی، هدفون یادشده برای پردازش‌های صوتی، اتصال سریع و کنترل فرامین دستیار هوشمند سیری از تراشه H1 اپل بهره خواهد گرفت. افزون بر این، فیت پرو از قابلیت حذف نویز فعال و Adaptive EQ پشتیبانی می‌کند و در حالت‌های یادشده، به ترتیب ۶ و ۷ ساعت شارژدهی ارائه می‌دهد.

حذف نویز فعال (ANC) با بهره‌گیری از شتاب‌سنج داخلی، می‌تواند به تشخیص و کاهش نویزهای محیطی کمک شایانی کند و درواقع، تکنیکی محسوب می‌شود که در سایر هدفون‌های بالارده اپل نیز به‌ کار گرفته شده است. همچنین ادعا می‌شود که Beats Fit Pro دارای یک کیس شارژ است که عمر مفید آن را تا ۲۷ الی ۳۰ ساعت افزایش می‌دهد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن