تپسی در پی اختلال سامانه سوخت، مابه‌تفاوت هزینه بنزین دولتی و آزاد را پرداخت می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

روز گذشته، ۴ آبان‌ماه، اختلال در سامانه هوشمند سوخت موجب برهم‌خوردن روند سوخت‌رسانی در سراسر کشور شد. به‌دنبال این موضوع، سوخت‌گیری با کارت سوخت قطع و با قیمت آزاد نیز در اکثر پمپ‌های بنزین با مشکل مواجه شد. همین امر موجب شد درخواست برای سفر با تاکسی افزایش و به‌تبع آن، قیمت‌ها به‌شکل عجیبی بالا رود.

پیش از این اسنپ در پیگیری تک تایمز اعلام کرد که برای کنترل این شرایط، کمیسیون دریافتی خود در شهر تهران را امروز، چهارشنبه ۵ آبان، بیش از ۵۰ درصد کاهش می‌دهد. حال تپسی نیز می‌گوید اقداماتی را برای کنترل این اوضاع از شب گذشته آغاز کرده است.

مقاله‌ی مرتبط:

روابط عمومی تپسی در پیگیری تک تایمز اعلام کرد: «اختلالی که روز گذشته در سامانه هوشمند سوخت کشور به وجود آمد، باعث ایجاد شرایط غیر عادی شد به نحوی که تعداد درخواست به شکل محسوس افزایش، تعداد رانندگان فعال کاهش و ترافیک سطح شهر نیز افزایش پیدا کرد. ‎با عدم قبول درخواست سفر توسط رانندگان و کاهش عرضه و با تغییر ناگهانی این پارامترها، قیمت‌های سفر موقتا و به صورت خودکار افزایش غیر معمولی داشتند.‎ ما بلافاصله با انجام اقداماتی توانستیم سرویس‌دهی را حفظ و به شرایط حالت عادی برگردانیم.»

این شرایط شامل موارد زیر می‌شوند:

  • پرداخت ما به تفاوت هزینه بنزین دولتی و آزاد به رانندگان فعال تپسی
  • کنترل دستی قیمت سفرها برای جلوگیری از افزایش غیر متعارف
  • فعال کردن طرح‌های تشویقی برای رانندگان پاره وقت و غیر فعال برای افزایش تعداد رانندگان فعال
  • اطلاع‌رسانی درباره جایگاه‌های فعال سوخت

تپسی افزود این طرح‌ها امروز نیز ادامه دارند. آیا شما خواننده تک تایمز از دیروز درخواست تاکسی اینترنتی داده‌اید؟ تجربیات خود را با ما در بخش نظرات درمیان بگذارید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر

نوشته های مشابه

بستن