ایسوس ریپرز مرکز تعمیر آل این وان ایسوس

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، اگر شما هم با مشکلات متعدد نرم افزاری و سخت‌افزاری آل این وان ایسوس مواجه هستید توصیه می‌شود با شماره تماس ۴۵۱۰۲ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را به متخصصان ایسوس ریپرز ، نمایندگی ایسوس در ایران که با چندین سال […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اگر شما هم با مشکلات متعدد نرم افزاری و سخت‌افزاری آل این وان ایسوس مواجه هستید توصیه می‌شود با شماره تماس ۴۵۱۰۲ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را به متخصصان ایسوس ریپرز ، نمایندگی ایسوس در ایران که با چندین سال سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی فعالیت دارد بسپارید. آل این وان ها سیستم‌های کامپیوتری دهه اخیر هستند که در آن‌ها قسمت کیس حذف شده و قطعات به صورت فشرده در پشت مانیتور جای گرفته‌اند.

نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسوس

ویژگی برتر نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسوس نسبت به سایر مراکز تعمیراتی استفاده از تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای و با تجربه است. این نمایندگی ها در هنگام استخدام نیروی فنی، از افرادی که دارای تحصیلات و دانش فنی مربوط به کامپیوتر باشند دعوت به عمل می آورند. این افراد باید دارای مدرک دانشگاهی یا فنی و حرفه ای معتبر باشند تا قادر به استخدام در نمایندگی باشند.پس از پذیرش افراد متخصص، به منظور بهره وری بیشتر دوره‌های آموزشی تعمیرات آل این وان ایسوس نیز برای این افراد برگزار گشته و در نهایت افرادی با تجربه و با مهارت مشغول به کار در این مرکز می گردند.به علاوه در کنار استفاده از متخصصان حرفه ای، از دستگاه‌ها و تجهیزاتی در نمایندگی آل این وان ایسوس استفاده می‌گردد که از استانداردهای کافی برخوردار بوده و به صورت تخصصی برای تعمیرات آل این وان ایسوس طراحی شده‌اند.

خرابی‌های رایج در آل این وان ایسوس

پیش از این که به معرفی بهترین مرکز تعمیرات آل این وان ایسوس بپردازیم، نیاز است تا در ابتدا با خرابی های متداولی که ممکن است در این دستگاه اتفاق بیفتد آشنا گردیم.آل این وان ایسوس هم مانند سایر سیستم‌های کامپیوتری تشکیل شده از دو قسمت سخت افزار و نرم افزار است. خراب شدن هر یک از این بخش‌ها در آل این وان ایسوس امری کاملا طبیعی و قابل انتظار است. البته با نگه‌داری صحیح از آل این وان و جلوگیری از ایجاد ضربه و ورود آب به آن می‌توان از بسیاری از مشکلات احتمالی جلوگیری کرد اما بسیاری از مشکلات دست کاربر نبوده و به هر حال ممکن است ایجاد گردند.ویروسی شدن آل این وان، هنگ کردن سیستم، کاهش سرعت و کند شدن آل این وان در هنگام کار کردن با آن، کار نکردن دکمه های کیبورد، وجود نقاط و خطوط غیر طبیعی روی نمایشگر، داغ کردن بیش از حد سیستم، وجود صداهای عجیب و غریب در فن آل این وان، کار نکردن برنامه مختلف در دستگاه و بسیاری از موارد دیگر از جمله مشکلاتی است که ممکن است کاربران آل این وان ایسوس هر از گ مدتی با آن مواجه گردند.

راه حل صحیح در هنگام خرابی آل این وان ایسوس

همان‌طور که گفته شد رخ دادن برخی خرابی ها و مشکلات در آل این وان ایسوس طبیعی است و چیزی که اهمیت دارد نحوه تعمیر و برطرف کردن مشکلات است. در هنگام مواجه شدن با مشکلات اینچنینی در آل این وان ایسوس بهترین راه حل چیست؟ آیا باید خود فرد دست به عمل شده و به برطرف کردن مشکل بپردازد؟ مسلما پاسخ خیر است. در این گونه مواقع اولین و مناسب ترین راه حل، پیدا کردن یک مرکز تعمیرات معتبر است که در این زمینه صاحب نام بوده و تجربه بالایی در این حوزه داشته باشد.از آنجایی که آل این وان ها دارای سیستمی پیچیده هستند، تکنسین های کامپیوترهای معمولی قادر به تعمیر این دستگاه‌ها نبوده و ممکن است حتی با بی تجربگی خود به خرابی بیشتر آل این وان نیز منجر گردند. مراجعه به نمایندگی تعمیرات آل این وان ایسوس به‌طور قطع بهترین روش در هنگام مشاهده خرابی های متعدد در آل این وان است.

خدمات نمایندگی آل این وان ایسوس

اما چه خدماتی را می‌توان از نمایندگی آل این وان ایسوس دریافت کرد؟ پاسخ ما به این سؤال تمامی خدمات فروش، تعمیرات و سرویس کردن آل این وان است. این مرکز از واحدهای متعددی تشکیل شده است که در هر واحد به ارائه خدمات مخصوصی پرداخته می‌شود.واحد فروش نمایندگی آل این وان ایسوس، از کارشناسانی تشکیل شده است که در حوزه تکنولوژی آل این وان ها از اطلاعات جامعی برخوردار هستند. این افراد می‌توانند به مشتریان در رابطه با دستگاه‌ها و مدل‌های مختلف آل این وان ایسوس مشاوره داده و آن‌ها را در خرید راهنمایی نمایند.در واحد عیب‌یابی نمایندگی آل این وان ایسوس، تکنسین هایی مشاهده می‌شوند که با استفاده از دستگاه‌های مخصوص قادر به بررسی دستگاه و تشخیص ایراد دقیق آن هستند. در این بخش پس از مشخص شدن عیب آل این وان، هزینه احتمالی نیز به مشتری گفته شده و در صورت تأیید آل این وان به واحد تعمیرات ارسال می‌گردد.

واحد تعمیرات آل این وان ایسوس خود شامل دو قسمت سخت افزار و نرم افزار است که در هر بخش متخصصان مربوط به این حوزه ها حضور دارند و به برطرف کردن انواع مشکلات سیستم می پردازند.قسمتی از نمایندگی آل این وان ایسوس نیز به واحد آزمایش اختصاص یافته است که دستگاه‌های تعمیر شده پس از انجام کاملا تعمیرات برای تست نهایی به این واحد فرستاده شده و از نطر سالم یا معیوب بودن مورد بررسی قرار می‌گیرند.

ایسوس ریپرز

خدمات واحد تعمیرات آل این وان ایسوس

خدمات متعددی که در واحد تعمیرات نمایندگی آل این وان ایسوس صورت می‌گیرد شامل موارد زیر می‌گردد:

 • بررسی قطعات مختلف آل این وان ایسوس شامل اتصالات، منبع تغذیه، کابل های اتصال و …
 • بررسی فن‌ها و درایوهای نوری
 • تعمیر صفحه لمسی all in one ایسوس
 • تعمیر کارت گرافیک آل این وان ایسوس
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر آل این وان ایسوس
 • تعمیر و تعویض چیپ گرافیگ آل ‌این‌ وان ایسوس
 • کنترل کردن ولتاژ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • نصب ویندوز، درایورها و نرم ‌افزارهای عمومی و تخصصی آل ‌این ‌وان ایسوس
 • ریکاوری اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک آل این وان ایسوس
 • گردگیری منافذ ورودی هوا به داخل آل این وان ایسوس
 • آپدیت کردن بایوس باز کردن قفل آل این وان ایسوس
 • تعمیر و بازیابی باتری انواع آل این وان ایسوس
 • تعمیر شکستگی لولا و قاب و تعویض قاب انواع آل این وان ایسوس
 • نصب نرم ‌افزارهای سازگار با ساختار آل این وان ایسوس
 • تست LCD و LED آل این وان ایسوس جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ
 • رفع مشکل بوت نشدن آل این وان ایسوس
 • تعمیر و تعویض انواع رم آل این وان ایسوس
 • و غیره.

تعمیرات مادربرد آل این وان ایسوس

آسیب دیدن مادربرد به عنوان یک آسیب جدی در آل این وان ایسوس تلقی می‌شود و تعمیرات آن نیز نیازمند صرف هزینه بیشتری نسبت به سایر قطعات دستگاه است. مادربرد آل این وان ایسوس جایگاه قرارگیری قطعات مختلفی مانند خازن، مقاومت، ترانزیستور و … است و قطعه های متعددی از آل این وان نیز مانند CPU، رم، گرافیک و … نیز روی این قطعه مهم قرار گرفته‌اند. بنابراین نفوذ آب به داخل مادربرد یا ضربات شدید به این قطعه می‌تواند منجر به آسیب دیدن قطعات قرار گرفته روی آن شده و مشکلاتی را ایجاد کند.برای تعمیر کردن مادربرد آل این وان نیاز به رعایت کردن اصول و قواعدی است که تنها از یک تکنسین و تعمیرکار حرفه ای ساخته است. در نمایندگی تعمیر آل این وان ایسوس تعمیرات مادربرد به صورت تخصصی انجام شده و ایرادهای مربوط به آن برطرف می‌گردد.

ریکاوری و تعمیر و تعویض هارد آل این وان ایسوس

هاردها نقش مهمی را در سیستم‌های کامپیوتری مختلف از جمله آل این وان ایفا می‌کنند و خراب شدن آن‌ها می‌توان به ایجاد مشکلاتی مانند حذف فایل‌ها و داده‌های مختلف دستگاه یا از بین رفتن برنامه های مختلف گردد.در نمایندگی آل این وان ایسوس ریکاوری هارد با استفاده از نرم افزارهای پرقدرت انجام شده و احتمال بازگشتن فایل‌های از بین رفته بسیار زیاد است.خرابی هارد گاهی به کند شدن سیستم و مشکلاتی در عملکرد دستگاه منجر می‌شود که تعمیر آن توسط تکنسین های نمایندگی ایسوس انجام می‌گیرد. گاهی ممکن است هارد دستگاه به‌شدت آسیب دیده باشد و نیاز به تعویض آن باشد. در این صورت نیز متخصصان نمایندگی ایسوس به تعویض این قطعه با یک هارد اورجینال پرداخته و گواهی اصالت قطعه را به مشتری ارائه خواهد داد.

تعمیر یا تعویض فن آل این وان ایسوس

فن ها قطعاتی با ساختار ساده هستند که در عین سادگی عملیات مهمی را در سیستم انجام می‌دهند. فن ها وظیفه خنک کردن سیستم را برعهده داشته و در صورت آسیب دیدن آن‌ها، امکان خرابی قطعات مهم آل این وان به دلیل داغ کردن بیش از حد وجود خواهد داشت. بررسی و تعمیرات فن و در صورت نیاز تعویض این قطعات مهم، در مرکز نمایندگی آل این وان ایسوس با دقت انجام می‌گیرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر