به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

این آپدیت به کاربران اجازه می‌دهد با انتخاب ۳ گزینه (۲۴ ساعت، ۷ یا ۹۰ روز) مدت زمانی که پس از آن پیام حذف می‌شود را نیز تعیین کنند.

به گزارش تک تایمز از مهر، در حال حاضر کاربران می‌توانند قابلیت پیام‌های حذف شونده را برای چت های فردی فعال کنند. با فعال شدن قابلیت مذکور پیام‌ها پس از ۷ روز از چت حذف می‌شوند. اما با جدیدترین آپدیت قابلیت مذکور برای تمام چت ها و بلافاصله پس از شروع آن، فراهم شود.

این پیام رسان تأیید کرد قابلیت مذکور انتخابی است و پیام‌ها یا چت های فعلی را تغییر نمی‌دهد یا حذف نمی‌کند. به گفته واتس‌اپ هدف از این تغییر فراهم کردن گزینه‌های انتخابی بیشتر برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.

 
در پست وبلاگی واتس‌اپ آمده است: این قابلیت در حقیقت گزینه انتخابی شما برای برقراری ارتباط با افراد در واتس‌اپ است. البته اگر فردی بخواهد محتوای یک چت خاص به طور دائم باقی بماند، به راحتی می‌تواند تنظیمات را به حالت قبل برگرداند. ما معتقدیم پیام‌های حذف شونده همراه رمزگذاری سربه سر ۲ ویژگی حیاتی و معرف سرویس پیام رسان خصوصی امروزی هستند و علاوه برآن ما را به گفتگوی رو در رو یک گام نزدیک تر می‌کنند.

کاربران برای دسترسی به قابلیت جدید باید به بخش تنظیمات خصوصی در و اتس اپ بروند روی گزینه «تایمر پیش فرض پیام» مراجعه کنند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر