معرفی جاروبرقی رباتیک جدید MIJIA شیائومی با قابلیت ضد درهم‌ تنیدگی

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، روز گذشته شیائومی جاروبرقی رباتیک جدید MIJIA خود را معرفی کرد. هم‌اکنون این محصول جدید در مرکز خرید شیائومی چین در دسترس است. این مدل جدید حتی با ویژگی ضد درهم‌تنیدگی نیز عرضه می‌شود تا تجربه تمیز کردن بهتری را به کاربر ارائه دهد. […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

روز گذشته شیائومی جاروبرقی رباتیک جدید MIJIA خود را معرفی کرد. هم‌اکنون این محصول جدید در مرکز خرید شیائومی چین در دسترس است. این مدل جدید حتی با ویژگی ضد درهم‌تنیدگی نیز عرضه می‌شود تا تجربه تمیز کردن بهتری را به کاربر ارائه دهد.

به گزارش گیزموچاینا، این غول فناوری چینی جاروبرقی رباتیک جدید MIJIA را با قدرت مکش ۸۰۰۰ پاسکال و باتری ۵۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی به بازار وارد کرده است. اکنون کمی درباره ویژگی ضد درهم تنیدگی آن صحبت می‌کنیم. این جاروبرقی رباتیک جدید حتی می‌تواند موهای گیرکرده در برس تمیزکننده دستگاه را باز کند. جاروبرقی‌های MIJIA اغلب کاملا خودکار هستند نیازی به تعامل انسانی ندارند. تنها زمانی این دستگاه به کمک انسان نیاز پیدا می‌کند که قرار باشد جعبه گردوغبار آن تخلیه شود.

جاروبرقی رباتیک جدید MIJIA

مقاله‌ی مرتبط:

با این حال، استفاده طولانی مدت می‌تواند باعث کاهش کارایی تمیزکنندگی آن شود، زیرا مواردی مانند مو و ذرات گردو‌غبار بزرگ در برس جاروگیر گیر می‌کنند. اما مدلی که به‌تازگی عرضه شده می‌تواند خودش این موارد را رفع کرده و باعث شود عمر دستگاه افزایش پیدا کند. علاوه بر این، جعبه گرد و غبار ۴۵۰ میلی‌لیتری و مخزن آب ۲۵۰ میلی‌لیتری نیز برای آن تعبیه شده است. این دستگاه حتی به ماژول بی‌سیم دو حالته وای‌فای و BLE (بلوتوث کم انرژی) مجهز هستند.

به‌عبارت دیگر، کاربران می‌توانند حتی با نزدیک کردن گوشی خود به جاروبرقی رباتیک، این دستگاه را به اپلیکیشن MIJIA در گوشی‌های هوشمند متصل کنند. محصول جدید MIJIA با قیمت تقریباً ۳۶۰ دلار آمریکا به فروش می‌رسد. البته قیمت فعلی این محصول در مرکز خرید شیائومی تقریباً ۳۰۰ دلار آمریکا اعلام شده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر