به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

دارو دات کام تجربه تازه ای از سلامتی

دارو دات کام علاوه‌بر داشتن مجموعه متنوع از محصولات آرایشی و زیبایی تهیه تجیهزات پزشکی و مکمل‌های غذایی و اساسا هر آنچه به بهداشت شخصی و سلامتی فرد مربوط می‌شود را در دستور کار خود به‌عنوان یک مرجع برای خرید اینترنتی دارو قرارداده است.

این گروه با در اختیار داشتن تیمی جوان سعی دارد به آنچه که امروز آن را به عنوان سبک زندگی دیجیتال می‌نامیم معنا ببخشد و قدم تازه ای در ارایه راهکارهایی برای زندگی ساده تر بردارد. از جمله این تلاش‌ها ارسال بسته‌ها به صورت محرمانه، ارایه خدمات مشاوره زیبایی و تغدیه در سایت و در نهایت برگزاری مداوم کمپین‌های تخفیفی و پیشنهاد‌ها ویژه است.

تکنولوژی در خدمت زندگی آسان

با گسترش تکنولوژی ها حالا دیگر تقریبا همه بخش‌های زندگی ما به دنیای دیجیتال گره خورده است، از انجام کارهای اداری و رسمی گرفته تا کوچک‌ترین ترین بخش زندگی؛ یعنی یک خرید نان ساده همه و همه امروز به مدد دنیای دیجیتال انجام می‌شود. چرا خرید اینترنتی دارو انجام نشود؟

در واقع چند سالی می‌شود که نوبت به خرید آنلاین دارو رسیده است و داروخانه آنلاین جایش را در میان افراد پیدا کرده است.

مزایای خرید آنلاین دارو

داروخانه آنلاین را از دو وجه می‌توان بررسی کرد؛ اول تفاوت های اساسی آن‌ها با داروخانه های سنتی و دوم قرارگرفتن آن‌ها در کنار فروشگاه‌های شبکه‌های اجتماعی. در دو سال اخیر به‌ویژه با همه گیری کرونا افراد بیشتر از پیش به استفاده از پلتفرم‌ها برای رفع نیاز‌‌‌های روزانه خودشان دست می‌زنند، از طرف دیگر رفت‌و‌آمد بیماران و افراد مشکوک به کرونا داروخانه‌ها را به محیطی نه چندان ایمن به لحاظ امکان ابتلا به کرونا تبدیل کرده است.

یکی دیگر از مزایای مهم در خرید اینترنتی دارو و کالای بهداشتی و آرایشی این است که امکان بررسی انواع کالای موجود را به شما می‌دهد. شما با ورود به سایت‌ها و صفحات اجتماعی پیش از خرید آنلاین دارو می‌توانید به اندازه کافی درمورد انواع کالا اطلاعات کسب کنید و به انتخاب درستی از آنچه نیاز دارید برسید.

نکات مهم درباره خرید از داروخانه آنلاین

همان‌طور که بالاتر گفتیم خرید از شبکه‌های اجتماعی هم در در کنار خرید از یک وب‌سایت فروش می‌تواند جزوی از انتخاب‌های ما باشد، اما برای تصمیم‌گیری درباره مرجع خرید باید به همه جوانب برا در نظر گرفت. برای شما زمان خرید انلاین چه نکاتی اهمیت دارد؟ آیا از آن دسته افرادی هستید به‌سادگی از یک صفحه شخصی خرید های میلیونی می‌کنید؟

حتما شماهم تا امروز به تجربه‌های ناخوشایند از چنین خریدهایی برخورده اید، از کلاهبرداری در فضای مجازی گرفته تا متفاوت بودن کالای تحویل شده با آنچه که در عکس‌ها مشاهده کردید به همین دلیل ما به سراغ مهم‌ترین نکات در خرید از خرید اینترنتی دارو می رویم:

  1. اکانت های فضای مجازی اغلب توسط صاحبان کسب‌و‌کار های خانگی اداره می‌شود و این افراد شرایط مناسب نگه‌داری از کالای داروخانه ای را ندارند پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید بیشتر به سراغ فروشگاه‌های بزرگ و صفحات مربوط به آن‌ها در فضای مجازی بروید.
  2. در زمان خرید حتما توجه داشته باشید که سایت یا اپلیکیشینی که از آن استفاه می‌کنید دارای اینماد (نماد اعتماد الکترونیک) باشد.
  3. یک داروخانه آنلاین قابل پیگیری است، در صورت بروز هر مشکلی یا داشتن هر سوالی شما می‌توانید با پشتیبانی آن تماس بگیرید.
  4. در زمان خرید آنلاین دارو شما می‌توانید به راهنمای ثبت سفارش و قوانین و مقررات آن مراجعه کنید و در صورت بروز هرگونه اتفاقی بدون نیاز به بحث های طولانی با استفاده از قوانین موجود، مشکل خود را حل و از متضرر شدن جلوگیری کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر