کامپیوترهای All in One به بخش محصولات تک تایمز اضافه شدند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، رایانه‌های شخصی نقش مهمی در زندگی کاری افراد ایفا می‌کنند و بسیاری از افراد به نوعی شغلی وابسته به آن‌ها دارند. آل این وان‌ها در حقیقت کامپیوترهایی هستند که عملا فاقد کیس بوده و قطعات اصلی آن در بخش مانیتور دستگاه قرار دارند. یکی […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

رایانه‌های شخصی نقش مهمی در زندگی کاری افراد ایفا می‌کنند و بسیاری از افراد به نوعی شغلی وابسته به آن‌ها دارند. آل این وان‌ها در حقیقت کامپیوترهایی هستند که عملا فاقد کیس بوده و قطعات اصلی آن در بخش مانیتور دستگاه قرار دارند. یکی از اصلی‌ترین کاربری‌های کامپیوترها AiO، دفاتر کار و شرکت‌ها است و بازار هدف دوم آن‌ها نیز اشخاصی است که به دنبال یک کامپیوتر جمع‌وجور برای کارهای روزمره خود هستند.

تنوع مشخصات فنی و قابلیت‌های این نوع کامپیوترها و محبوبیت آن‌ها در بازار ما را بر این داشت که دسته محصول All in One را به بخش محصولات تک تایمز اضافه کنیم. در این بخش اطلاعات کاملی از قطعات داخلی، درگاه‌ها، ویژگی‌های مانیتور و … آل این وان‌ها به صورت کامل گردآوری شده است تا شما از مراجعه به منابع مختلف برای مقایسه بی‌نیاز شوید.

صفحه محصول یک آل این وان در بخش محصولات تک تایمز

آل این وان‌های ارزان، آل این وان‌ها لمسی و نمونه‌های نسبتا قدرتمندتر مناسب بازی در بازار یافت می‌شود. اگر قصد خرید انواع All in One MSI، All in One ASUS، All in One Lenovo، All in One HP و آی مک اپل را دارید توصیه می‌کنیم سری هم به بخش محصولات تک تایمز بزنید.

لیست آل این وان در بخش محصولات تک تایمز

همچنین کاربران و کارشناسان تک تایمز در این بخش علاوه بر اشتراک تجربه خود، به سوالات کاربران در حد توان پاسخ می‌دهند. برای هرچه پربارتر شدن بخش بررسی کاربران لطفا تجربه استفاده خود از گجت‌ها و محصولاتی که داشته‌اید را با مراجعه به بخش نظرات و بررسی کاربران با دیگران به اشتراک بگذارید. چه دسته محصولی را دوست دارید زودتر در بخش محصولات تک تایمز ببینید؟

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر