اینستاگرام مدت نمایش ویدئوها در هر استوری را به ۶۰ ثانیه افزایش می‌دهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام در عرصه‌ی رقابت تنگاتنگ با تیک‌تاک و اسنپ‌چت، محدودیت‌های مختلف اپلیکیشن خود را کمتر کرده و روزبه‌روز به امکانات آن می‌افزاید. به‌تازگی اینستاگرام آزمایش آپلود ویدئوها در استوری بدون بریده‌شدن آن‌ها تا حداکثر ۶۰ ثانیه را آغاز کرده است. در حالت […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام در عرصه‌ی رقابت تنگاتنگ با تیک‌تاک و اسنپ‌چت، محدودیت‌های مختلف اپلیکیشن خود را کمتر کرده و روزبه‌روز به امکانات آن می‌افزاید. به‌تازگی اینستاگرام آزمایش آپلود ویدئوها در استوری بدون بریده‌شدن آن‌ها تا حداکثر ۶۰ ثانیه را آغاز کرده است.

در حالت فعلی اگر ویدئویی با مدت زمان بیشتر از ۱۵ ثانیه‌ را در استوری آپلود کنید، اینستاگرام به‌طور خودکار آن را به تکه‌های ۱۵ ثانیه‌ای تقسیم کرده و در قالب استوری‌های جداگانه نمایش می‌دهد. حال این محدودیت به‌زودی از ۱۵ به ۶۰ ثانیه تغییر خواهد کرد و در این حالت اگر ویدئوهای شما بیشتر از ۶۰ ثانیه باشد، اپلیکیشن مدت آن را به تکه‌های ۶۰ ثانیه‌ای در هر استوری تقلیل خواهد داد. این امکان برای اولین بار توسط کاربری از کشور ترکیه گزارش شد.

آپلود ویدئوها در استوری تا ۶۰ ثانیه در اینستاگرام بدون بریده شدن آنها

مقاله‌ی مرتبط:

درحال‌حاضر این ویژگی مراحل آزمایشی خود را می‌گذراند و این شبکه‌ی اجتماعی تغییرات جدید را درصورت فعال‌شدن به اطلاع برخی از کاربران خواهد رساند. افزون‌براین اینستاگرام رابط جدید و بازطراحی‌شده‌ای برای ساخت استوری را آزمایش می‌کند که امکان منشن کردن صفحات دیگر یا افزودن موقعیت در استوری را آسان‌تر می‌کند.

این تغییرات درحال‌حاضر برای کاربران محدودی فعال شده است و مشخص نیست که چه‌زمانی دردسترس عموم کاربران قرار می‌گیرد. درهر حال شاهد تغییرات بزرگی در بخش استوری‌های ایسنتاگرام از زمان معرفی آن‌ها هستیم و این پلتفرم تلاش دارد در رقابت با شبکه‌های اجتماعی مطرحی چون تیک‌تاک و اسنپ‌چت در سطوح بالاتری ظاهر شود.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر