برگزاری رویداد زی‌بوم ۲۰۲۰ نخستین گامی که هلدینگ فاخر برداشت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

به‌گزارش روابط‌عمومی تی‌نکست، این رویداد تخصصی در قالب کنفرانس، پنل‌های مختلف تخصصی، نمایشگاه و کارگاه‌های آموزشی برگزار شد و با ارائه راهکارهایی علمی و عملی برای بهبود و توانمندسازی هرچه‌بیشتر صنایع پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و فناوری‌های مالی خاتمه یافت.

Fakher

در بخش نخست این رویداد که به‌همت هلدینگ فاخر برگزار شد، نمایشگاهی با حضور تمامی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فاخر برپا شد. استارتاپ تی ‌نکست، بزرگ‌ترین بازیگر در حوزه لجستیک درون‌شهری، نیز در این نمایشگاه حضوری فعال داشت. علاوه‌بر امکان بازدید عموم از نمایشگاه دستاوردهای هلدینگ فاخر، غرفه‌های مجازی شرکت‌های حاضر در این رویداد نیز برای بازدید غیرحضوری علاه‌مندان به این صنایع ارائه شده بود.

دکتر مهرداد فاخر، رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ فاخر، ضمن بازدید از تمام غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه، با بیان این مطلب که هلدینگ فاخر در عرصه پست و لجستیکی کشور پیش‌گام است، افزود:

با‌‌‌توجه‌‌به اهمیت رشد و پیشرفت این صنایع و ارتباط تنگاتنگی که باهم دارند، نیاز و الزام وجود پلتفرمی برای فعالیت در یک زنجیره اکوسیستمی به‌شدت حس می‌شود و در این مسیر، هلدینگ فاخر با رونمایی CLE و این پلتفرم نخستین گام را برای آغاز مسیری نوین در کشور برداشت.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های تمامی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، یکی از اهداف این رویداد را ارتباط هرچه‌بیشتر صنایع و بازیگران مؤثر ‌آن‌ها برشمرد.

در بخش کنفراس زی‌بوم ۲۰۲۰، دکتر رضا سمیع‌زاده، مدیرعامل هلدینگ فاخر، دکتر جمشید ناظمی، نایب‌رئیس هیئت‌مدیره تیپاکس، آقای فرزین فردیس، بنیان‌گذار گروه پارس سامان و دکتر زاهد شیخ‌الاسلامی سخنرانی کردند.

سه پنل تخصصی نیز با عناوین پنل زیرساخت، پنل پست و لجستیک و پنل تجارت الکترونیک با حضور چهره‌های شاخص هر حوزه برگزار شد.

Fakher

در پنل پست و لجستیک، آقایان حسین رضایی، مدیر خوشه پست و لجستیک هلدینگ فاخر، حمید کلهر، مدیر برنامه‌ریزی و بودجه و عضو هیئت‌مدیره شرکت تی ‌نکست، رضا آیتی، مدیر شبکه نمایندگان شهرستان تیپاکس، علی افشار، مدیرعامل شرکت تی‌اکسپرس، محمدرضا بازرگان، مدیرعامل شرکت تی‌هاب، محمدحسین مزارعی، مدیر تأمین جابار و مهرداد مهربد، مدیرعامل ماهکس، درباره لزوم ایجاد CLE و شرایط مهیا‌کردن چنین بستری در کشور بحث و تبادل‌نظر کردند.

گفتنی است رویداد زی‌بوم ۲۰۲۰ به‌مناسبت پنجمین سالگرد تأسیس هلدینگ فاخر و نقش‌آفرینی این هلدینگ در عرصه‌های مختلف کسب‌وکاری کشور برگزار شد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر