بررسی چهار مدل از کولر گازی های اجنرال

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، —————- رپرتاژ آگهی —————– کولر گازی را باید یکی از ضروریات هر خانه ای در این چند سال دانست  برای فضا های کوچک خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰ اینورتر اجنرال می تواند بهترین انتخاب باشد . برند اجنرال یکی از برند های فعال در صنعت تولید لوازم […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

—————- رپرتاژ آگهی —————–

کولر گازی را باید یکی از ضروریات هر خانه ای در این چند سال دانست  برای فضا های کوچک خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰ اینورتر اجنرال می تواند بهترین انتخاب باشد . برند اجنرال یکی از برند های فعال در صنعت تولید لوازم سرمایشی و تهویه می باشد که وسایل تولیدی این برند بسیار باکیفیت می باشد . اجنرال درای سابقه ای هفتاد ساله در ساخت کولر گازی ها می باشد همین دلیل کولر گازی های اجنرال را ریش سفید کولر ها می نامند .

کولر های گازی اجنرال از کیفیت بالای متریال به کار گرفته شده برخوردارند و توانسته اند در این سال ها رضایت کاربران را به نحو احسن کسب کنند. کولر گازی های اجنرال از توانایی بالایی در امر سرمایش برخوردارند که به خوبی از عهده تهویه در آن مکان بر می آیند. شرکت اجنرال محصلات متنوعی را به بازار رضه می کند که هرکدام از از توان کارکردی مختلف برخوردار می باشند .در این مطلب ما به بررسی چهار مدل زیر از کولر گازی های اجنرال می پردازیم

  – کولر گازی ۱۲۰۰۰ اجنرال

  – کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال

  – کولر گازی ۲۴۰۰۰ اجنرال

  – کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال

 

کولر گازی ۱۲۰۰۰ اینورتر اجنرال
کولرگازی ۱۲۰۰۰ اجنرال یکی از محصولات کارخانجات اجنرال است که توانایی خوبی در سرمایش مکان های کوچک دارد. این مدل دارای کارکرد دوگانه می باشد کولرگازی اینورتر ۱۲۰۰۰ اجنرال دارای توان اسمی ۱۲۰۰۰BTU می باشد که این توان کارکردی برای سرمایش است و توان کارکردی گرمایشی ۱۱۲۰۰BTU است که می توان از ان هم در فصول سرد و هم در فصول گرم سال استفاده نمود. برای ایجاد سرمایش این کولر از گاز مبرد R410a استفاده می کند که توانایی خوبی به آن در سرمایش محیط می دهد .

کولرگازی ۱۲۰۰۰ اجنرال برای استفاده در مکانی با متراژ ۱۸ تا ۲۴ متر مناسب می باشد و با قدرت پرتاب باد مناسب در این محیط تهویه را انجام می دهد و به طور کلی مناسب اتاق های کوچک و ومغازه های کوچک می باشد.

 

کولر گازی ۱۸۰۰۰ اینورتر اجنرال 
کولر گازی ۱۸۰۰۰ اجنرال را باید از تولیدات عالی شرکت اجنرال دانست که در تولید ان دقت خاصی را به خرج داده است . کولرگازی اینورتر ۱۸۰۰۰ اجنرال دارای توان ۱۸۰۰۰BTU برای سرمایش می باشد و دارای توان ۱۷۲۰۰ برای امر گرمایش می باشد این کولر گازی از کارکرد دوگانه برخوردار است و از آن می توان هم در فصول سرد و هم فصول گرم استفاده کرد یعنی در تابستان از حالت سرد و در زمستان از حالت کارکرد گرم آن استفاده نمود .

در کولرگازی ۱۸۰۰۰ اینورتر اجنرال از تکنولوژی های جدید روز استفاده شده است و در گاز مبرد موتور از گاز جدید R410a استفاده شده است که هم توانایی خوبی در امر سرمایش دارد و هم یک گاز دوستدار محیط زیست به شمار می آید . کولر گازی اجنرال ۱۸۰۰۰ از میزان مصرف برق کمی برخوردار است و میزان مصرف انرژی نسبت به سایر برند ها بسیار معقول تر است.

 

کولر گازی اینورتر ۲۴۰۰۰ اجنرال
کولر گازی ۲۴۰۰۰ اجنرال از دیگر تولیدات برند اجنرال است که در تولید آن از تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است و از نظر مواد ساخته شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که استفاده چندین ساله از این کولر را ممکن می سازد . کولر گازی اینورتر ۲۴۰۰۰ اجنرال دارای کارکردی دوگانه است و از قابلیت سرمایش و گرمایش برخوردار است و شما می توانید در دو فصل تابستان و زمستان از ان استفاده کنید که این خود یک برتر ی به نسبت سایر مدل های می باشد .

کولر گازی اجنرال ۲۴۰۰۰ از توان کارکردی خوبی برخوردار است و برای محیط های با متراژ ۴۵ متر تا ۵۰ متر از توانایی جوابدهی خوبی برخوردارند این مدل از توان ۲۴۰۰۰BTU رخوردار است که این توان برای کارکرد سرد کولر است و توان ۲۳۲۰۰BTU برای گرمایش کولر می باشد .در گاز مبرد کولر اجنرال از گاز R410a استفاده شده است که این گاز به موتور کولر توانایی بیشتری برای تهویه و سرمایش می دهد و غیر از آن یک گاز دوستدار محیط زیست است که آسیب بسیار کمتری به محیط می زند.

طراحی کولرگازی ۲۴۰۰۰ اجنرال در عین حال که ساده می باشد بسیار شکیل و زیباست و می توانیدذ ان را در هر گوشه ای از اتاق نسب کنید تا جلوه ای زیبا با اتاقتان ببخشد ، در ساخت این کولر از متریال درجه یک استفاده شده است و استفاده از آن را برای سالیان طولانی برای ما را ممکن می کند.

 

کولر گازی ۳۰۰۰ کم مصرف اجنرال
کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال قابلیت تهویه برای مکان های با مساحت تا ۶۰ متر را به خوبی داراست و یک مکان سرپوشیده با این متراز را به خوبی خنک می کند.  کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ از مواد درجه یک ساخته شده است و به دلیل کیفیت بالای ساخت آن می تواند سالیان طولانی برای شما کار کند و خانه یتان را خنک نماید . موتور کولر گازی از نوع T3 می باشد که برای شرایط اب و هوایی ایران مناسب می باشد البته نا گفته نماند که این مدل برای جنوب کشور زیاد مناسب نمی باشد و برای این مناطق باید از کولر پیستونی استفاده کرد .

طراحی کولر گازی ۳۰۰۰۰ اینورتر اجنرال بسیار زیبا می باشد به گونه ای که با نصب پنل برروی دیوار اتاق نمایی بسیار زیبا به اتاق می دهد و با وجود سادگی دارای نمای زیبا است . این کولر دارای پرتاب باد عالی می باشد و می تواند هوای خنک را به همه اطراف و گوشه های اتاق هدایت نماید .

مصرف برق کولر ۳۰۰۰۰ به دلیل استفاده از موتور مناسب و استفاده از تکنولوزی های روز مناسب می باشد و به نسبت دیگر مدل ها و برند ها بسیار کمتر می باشد اما به دلیل توان بالای کولر نباید انتظار خیلی زیادی از آن داشت .

 قیمت و خرید کولر گازی اجنرال از بهترین فروشگاه 
برای خرید کولر گازی اجنرال شما باید به نکات زیادی توجه کنید که از جمله آنها توجه متراژی است که کولر باید هوای آن را خنک کند و باتوجه به مساحت توان کولر را انتخاب کنیم . از دیگر نکات توجه به مدل کولرو نحوه کارکرد و موتور است که باید مدلی را انتخاب کرد که جوابگوی نیاز شما باشد و دیگر نکته خرید از فروشگاه معتبر است چون امروزه فروشگاه های زیادی در این عرصه مشغول به کار هستند و در این میان شما باید به فروشگاه های مراجعه کنید که به صورت تخصصی مشغول توزیع و فروش سیستم های تهویه هستند . فروشگاه تک اسپلیت یکی ازز فروشگاه های فعال در امر تهویه است که به صورت تخصصی به توزیع و فروش انواع کولر گازی مشغول اند شما می وانید با مراجعه سایت فروشگاه تک اسپلیت به نشانی https://taksplit.com کولر گازی مورد نظرتان را نتخاب کنید وبا پشتیبانی فروش انها تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید و کولر مورد نظر خود را با کمترین قیمت درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر