سری شیائومی ۱۲ در اولین روز فروش، رکورد جدیدی را به ارزش ۲۸۳ میلیون دلار در ۵ دقیقه ثبت کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، به‌گزارش گیزموچاینا، سری ۱۲ شیائومی شامل شیائومی ۱۲، ۱۲ پرو و ​​۱۲ ایکس برای اولین‌بار از امروز در چین به فروش رسیدند و تنها در پنج دقیقه توسط شبکه‌های آفلاین و آنلاین، ۱٫۸ میلیارد یوآن (۲۸۳ میلیون دلار) فروش داشتند.. شیائومی استراتژی جدیدی را […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

به‌گزارش گیزموچاینا، سری ۱۲ شیائومی شامل شیائومی ۱۲، ۱۲ پرو و ​​۱۲ ایکس برای اولین‌بار از امروز در چین به فروش رسیدند و تنها در پنج دقیقه توسط شبکه‌های آفلاین و آنلاین، ۱٫۸ میلیارد یوآن (۲۸۳ میلیون دلار) فروش داشتند..

شیائومی استراتژی جدیدی را برای سری پرچم‌داران خود اتخاذ کرده و برای اولین‌بار پس از سال‌ها گوشی پرچم‌دار جمع‌و‌جوری را به‌فروش رسانده است. فروش گوشی شیائومی ۱۲ با نسخه‌ی پرو که پرچم‌دار واقعی محسوب می‌شود و شیائومی ۱۲ ایکس که در رده‌ی گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه قرار می‌گیرد، همراه شده است. شیائومی ۱۲ ایکس طراحی و قیمت‌گذاری بسیار هوشمندانه‌ای دارد و غول چینی افرادی را که به‌دنبال تجربه‌ای در سطح پرچم‌دار از این شرکت هستند، هدف قرار می‌دهد.

فروش فوق العاده شیائومی ۱۲ تنها در پنج دقیقه

مدلی دیگر از سری مذکور نیز با نام شیائومی ۱۲ اولترا در آینده موجود خواهد شد. پیش‌ از این شایعه شده بود که نسخه‌ی اولترا در همان روز با سایر مدل‌ها معرفی می‌شود؛ اما به‌نظر می‌رسد که این مدل جدید در ماه‌های اول سال ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود.

برای مقایسه باید سری نسل قبل را که شامل شیائومی می ۱۱، می ۱۱ پرو و می ۱۱ اولترا بود، در نظر گرفت. همه‌ی گوشی‌ها دارای اندازه‌ی صفحه‌نمایش یکسان ۶.۸۱ اینچی بودند؛ اما در این‌ بین برخی افراد به گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش کوچک‌تر علاقه‌ داشتند. اکنون با رونمایی از شیائومی سری ۱۲ این کاستی برای خریدارانی که این‌طور علایقی دارند، برطرف می‌شود.

شیائومی ۱۲ پرو

مقاله‌ی مرتبط:

قیمت مدل‌های جدید از ۳۱۹۹ یوآن (۵۰۲ دلار) برای نسخه‌ی مجهز به ۸ گیگابایت رم با ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی در شیائومی ۱۲ ایکس شروع می‌شود و به قیمت ۵۳۹۹ یوان (۸۴۸ دلار) برای نسخه مجهز به ۱۲ گیگابایت رم با ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی در شیائومی ۱۲ پرو می‌رسد. در بین این بازه‌ی قیمتی، شیائومی ۱۲ قرار می‌گیرد که قیمت آن از ۳۶۹۹ یوآن (۵۸۰ دلار) شروع می‌شود. هنوز هیچ خبر رسمی‌ای درباره‌ی فروش جهانی سری شیائومی ۱۲ منتشر نشده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر