به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،
کمپانی موشک سازی اسپیس اکس با ۱۳۲ کارمند مبتلا به کرونا رکورد بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در محل کار را به خود اختصاص داده است.
 
به گزارش تک تایمز و به نقل از  cnet، اداره بهداشت عمومی محلی ایالت لی آنجلس در روز دوشنبه گزارش داد که دفتر مرکزی اسپیس اکس نزدیک به ۳۰ درصد از موارد اخیر ابتلا به کرونا در محل کار این ایالت را به خود اختصاص داده است.
 
مقامات مرتبط مدعی شده اند که حدود ۱۳۲ کارمند اسپیس اکس به تازگی به ویروس کرونا مبتلا شده و تست کرونای آنها مثبت شده است.
 
 

البته صحبت از یک شرکت کوچک نیست و برای همین هم جالب است بدانید که تعداد کارمندان این کمپانی ساخت موشک در دفتر مرکزی هاثورن به ۶۰۰۰ نفر می‌رسد.
 
یه گزارش واشنگتن پست این شرکت مدعی شده است که این اعداد مربوط به ماه‌های قبل از سپتامبر است و تصور می‌شود تنها یک مورد از آنها از محل کار مبتلا شده است. البته ایلان ماسک به عنوان مدیر ارشد اجرایی اسپیس اکس در این رابطه اظهار نظر قطعی نداشته است.
 
علاوه بر این آمارها نشان می‌دهد که دومین مورد از کمپانی‌های دارای بیشترین موارد ابتلا به کرونا در محل کار به دفتر فدکس در فرودگاه بین المللی لس آنجلس تعلق داشته است. که ۸۲ مورد از کارمندان این شرکت اخیرا با تست مثبت شناسایی شده اند.
  بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر