قیمت مانیتور بعدی اپل احتملا نصف پرو دیسپلی XDR خواهد بود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، شواهد نشان می‌دهد که غول دنیای فناوری با همکاری ال‌جی در حال ساخت مدل‌های ارزان‌قیمت پرو دیسپلی XDR است. اکنون گزارشی از مارک گِرمن منتشر شده است که درواقع می‌تواند مُهر تأییدی بر این موضوع باشد. گِرمن می‌گوید که مدل جدید احتمالا ۲،۵۰۰ دلار […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

شواهد نشان می‌دهد که غول دنیای فناوری با همکاری ال‌جی در حال ساخت مدل‌های ارزان‌قیمت پرو دیسپلی XDR است. اکنون گزارشی از مارک گِرمن منتشر شده است که درواقع می‌تواند مُهر تأییدی بر این موضوع باشد.

گِرمن می‌گوید که مدل جدید احتمالا ۲،۵۰۰ دلار قیمت خواهد داشت که بسیار ارزان‌تر از پرو دیسپلی کنونی است. درحال‌حاضر، سایر مشخصات در هاله‌ای ابهام است؛ اما احتمالا قیمت ارزان‌تر آن بدین‌معنی نخواهد بود که مانیتور مذکور کم‌کیفیت یا ضعیف خواهد بود. گِرمن می‌گوید که هزینه‌ی تولید نمایشگر برای Pro Display XDR احتمالا از زمان عرضه‌ی آن کاهش یافته است؛ بنابراین، شاید اپل تواند با قیمت کمتر همان سطح کیفی را ارائه دهد.

تاکنون، شایعات اندکی دراین‌باره منتشر شده است؛ اما چندی پیش گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد غول دنیای فناوری در حال تولید مانیتوری ارزان‌قیمت است که می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای مک مینی باشد. علاوه‌براین، اخیرا گزارش شده است که ال‌جی در حال ساخت دو پنل ۲۴ و ۲۷ اینچی است که درواقع، می‌تواند مربوط به همان دو مدل نمایشگر مقرون‌به‌صرفه باشد.

مقاله‌ی مرتبط:

به‌طورکلی، کوپرتینویی‌ها معمولا مانیتورهایشان را درکنار مک پرو در رویداد توسعه‌دهندگان رونمایی می‌کنند؛ بنابراین، دور از انتظار نخواهد بود که اپل در رویداد توسعه‌دهندگان ۲۰۲۲ نسل بعدی مانیتور حرفه‌ای خود را رونمایی کند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر