ال جی فردا ساعت ۱۹:۳۰ با رویداد LG World Premier به استقبال CES 2022 می‌رود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، چنانچه تک تایمز را در روزهای اخیر دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که نمایشگاه CES ۲۰۲۲ از پنجم ژانویه و با وجود حاشیه‌های متعددی که گسترش سویه‌ی اومیکرون ایجاد کرده است، کار خود را آغاز خواهد کرد. در همین راستا ال‌جی که همواره با […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

چنانچه تک تایمز را در روزهای اخیر دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که نمایشگاه CES ۲۰۲۲ از پنجم ژانویه و با وجود حاشیه‌های متعددی که گسترش سویه‌ی اومیکرون ایجاد کرده است، کار خود را آغاز خواهد کرد. در همین راستا ال‌جی که همواره با محصولاتی همچون تلویزیون‌های غول‌پیکر OLED و لوازم خانگی هوشمند، پای ثابت رویداد CES به‌حساب می‌آید، فردا با پخش رویداد LG World Premier به استقبال نمایشگاه امسال می‌رود.


ال‌جی امسال قصد دارد با شعار تبلیغاتی «زندگی بهتری که سزاوارش هستید» پا به رویداد CES بگذارد و گفته می‌شود که در این رویداد از محصولاتی همچون لپ‌تاپ‌های گیمینگ، مانیتورهای حرفه‌ای OLED، ساندبارهای بالارده و تلویزیون‌های خاص پرده برخواهد داشت. تک تایمز به‌رسم همیشگی‌اش، امسال نیز رویداد شرکت‌های محبوب از جمله ال‌جی را پوشش خواهد داد و شما را از تازه‌های هر شرکت آگاه خواهد ساخت.

شما می‌توانید فردا ساعت ۱۹:۳۰ به‌وقت تهران، مراسم از‌پیش‌ضبط‌شده‌ی ال‌جی را در تک تایمز تماشا کنید. ما هم‌زمان خبرهای مربوط به این رویداد را نیز در سایت و صفحه‌ی تک تایمز در شبکه‌های اجتماعی توییتر، اینستاگرام و تلگرام پوشش خواهیم داد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر