به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

افرادی که در زمینه تعمیرات موبایل به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی آموزش می‌بینند، می‌توانند کسب‌و‌کار خود را راه‌اندازی کنند و در بازار کار، جایگاه ویژه‌ای به‌دست بیاورند. در اینجا قصد داریم با دوره آموزش تعمیرات موبایل پل و جزئیات آن بیشتر آشنا شویم. با ما همراه باشید.

ضرورت آموزش تعمیرات موبایل

گسترش استفاده از انواع موبایل‌های هوشمند و افزایش قیمت این محصول باعث شده است که تعمیرات موبایل به نیازی ضروری تبدیل شود. در این شرایط، یادگیری مهارت تعمیر موبایل می‌تواند افراد را در مسیر شغلی پردرآمد قرار دهد؛ اما تعمیرات موبایل دوره‌ای کاملا تخصصی و عملی محسوب می‌شود که باید زیرنظر استادان ماهر و باتجربه آموزش دیده شود. آموزش تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل نیاز به افراد متخصص در این حوزه دارد تا منجر به پرورش نیروی متخصص در زمینه تعمیرات شود. اینجا است که ضرورت استفاده از دوره آموزش جامع تعمیرات موبایل آشکار می‌شود.

تخصص‌های موردنیاز هر تعمیرکار موبایل

هر تعمیرکار موبایل در اولین گام از آموزش تعمیرات موبایل باید درمورد عیوب انواع موبایل دانش کافی داشته باشد. همه قطعات سخت‌افزاری موبایل و مشکلاتی که درصورت معیوب‌شدن هر قطعه اتفاق می‌افتد، باید تعمیرکار موبایل بتواند شناسایی کند. پس از شناخت قطعات سخت‌افزاری، عیوب نرم‌افزاری موبایل حائز اهمیت است. تعمیرکار باید بتواند عیوب نرم‌افزاری موبایل را تشخیص و راهکارهای رفع آن را ارائه دهد.

افرادی که به این موارد تسلط کامل داشته باشند، می‌توانند درآمد بالایی به‌دست بیاورند. ازآنجاکه قیمت انواع گوشی‌های موبایل رو به افزایش است، اغلب افراد به‌جای خرید موبایل جدید، به‌دنبال تعمیر آن هستند. بنابراین، میزان درآمد تعمیرات موبایل برای افراد حرفه‌ای، می‌تواند مبلغ قابل‌توجه‌ای باشد. افرادی که به‌دنبال کسب درآمد از این مهارت و آموزش تخصصی در این زمینه هستند، باید آموزش‌های لازم را از افراد حرفه‌ای و متخصص فرابگیرند و به‌صورت حرفه‌ای وارد بازار کار شوند.

poulgilan

آموزش تعمیرات موبایل با مجتمع پل

مجتمع پل یکی از آموزشگاه‌های معتبر و تخصصی در حوزه آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل است. آموزشگاه تعمیرات موبایل پل از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد و تاکنون توانسته است افراد ماهری را به اشتغال برساند. این مجموعه با هدف برگزاری دوره‌های مهارت‌محور همواره سعی در پرورش نیروی متخصص در حوزه تعمیرات انواع موبایل داشته است. در این مجتمع آموزشی، دوره‌های حضوری آموزش ۰ تا ۱۰۰ تعمیرات موبایل برگزار می‌شود تا افراد بتوانند با آموزش تعمیرات نرم‌افزار و سخت‌افزار موبایل به‌صورت کاملا عملی وارد بازار کار شوند. این مجموعه آموزش دوره تعمیرات آیفون و آیپد را نیز به متقاضیان ارائه می‌دهد تا افراد بتوانند تعمیر این نوع گوشی‌های پرطرفدار را نیز آموزش ببینند. از این دوره به‌عنوان آموزش دوره حرفه‌ای تعمیرات موبایل نیز یاد می‌شود.

برای افرادی که امکان شرکت در دوره‌های حضوری آموزشگاه پل را ندارند، آموزش آنلاین تعمیرات موبایل در نظر گرفته شده است. آموزش مجازی تعمیرات موبایل می‌تواند این مهارت را به‌صورت کاملا کاربردی دراختیار افراد قرار دهد. آموزش تعمیرات مجازی موبایل برای افراد خارج از کشور نیز مناسب است. این افراد می‌توانند با این دوره، تعمیرات موبایل در خارج از کشور را آموزش ببینند و راهی برای کسب درآمد ایجاد کنند.

بنابراین، اگر به‌دنبال آموزش کامل تعمیرات موبایل هستید، مجتمع پل می‌تواند دوره تخصصی تعمیرات موبایل را به علاقه‌مندان به این مهارت، به‌صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی آموزش دهد. علاوه‌براین، pdf آموزش تعمیرات موبایل در دو شاخه سخت‌افزار و نرم‌افزار در وب‌سایت این مجموعه https://poulgilan.com موجود است. با دانلود pdf آموزش تعمیرات موبایل می‌توانید اطلاعات خوبی درخصوص این مهارت کسب کنید.

مزیت دوره‌های آموزشی آموزشگاه پل

 • مدرسان حرفه‌ای و کاملا متخصص

مدرسان و استادان دوره آموزش تعمیرات موبایل در مجتمع پل، از افراد کاملا متخصص و حرفه‌ای در کشور انتخاب شده‌اند. این افراد با تکیه بر مهارت و تجربه خود در حوزه تعمیرات تخصصی، می‌توانند تمام نکات مهم آموزشی را دراختیار افراد قرار دهند.

poulgilan

 • دریافت مدرک تخصصی: دوره آموزش تعمیرات موبایل

  در مجتمع آموزشی پل، همراه با ارائه مدرک تخصصی است. بنابراین، افرادی که در این دوره شرکت می‌کنند، می‌توانند در پایان دوره، مدرک تخصصی تعمیرات موبایل را دریافت کنند.

 • دریافت مدرک بین‌المللی فنی‌و‌حرفه‌ای

  علاوه‌بر دریافت مدرک تخصصی آموزشگاه پل، مدرک بین‌المللی فنی‌و‌حرفه‌ای کشور نیز در زمینه تعمیرات گوشی برای افراد قابل‌دریافت است. این مدرک قابل‌ترجمه برای ارائه در کشورهای مختلف است.

 • پشتیبانی یک‌ساله دوره آموزشی

  افرادی که در این آموزشگاه به‌صورت حضوری یا آنلاین آموزش می‌بینند، پشتیبانی کامل می‌شوند و می‌توانند هرگونه پرسش درخصوص تعمیر موبایل را با کارشناس مربوطه مطرح کنند.

 • قیمت مناسب دوره آموزشی

  دور‌های آموزشی ارائه‌شده در این مرکز آموزشی با قیمت مناسب در نظر گرفته شده‌اند تا همه افراد بتوانند به‌راحتی آن را بخرند و آموزش خود را شروع کنند. در برخی از دوره‌های آموزشی، تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

 • بدون نیاز به سابقه فنی

  دوره تعمیرات گوشی تلفن‌همراه در آموزشگاه پل به‌گونه‌ای طراحی شده است که افراد بدون هیچ‌گونه سابقه فنی می‌توانند در آن شرکت کنند. تمامی اصطلاحات ضروری و آموزش‌های عملی در زمینه تعمیرات باز ۰ تا ۱۰۰ به متقاضیان ارائه می‌شود.

 • ارائه دوره‌های کوتاه‌مدت

  در این مرکز، دوره‌های آموزشی به‌صورت کوتاه‌مدت و کاربردی ارائه می‌شود. با استفاده از دوره‌های کوتاه‌مدت، افراد می‌توانند طی مدت زمان کمی آموزش‌های لازم را یاد بگیرند. دوره آموزش تعمیرات موبایل یکی از دوره‌هایی است که می‌تواند زمینه‌ساز راه‌اندازی کسب‌و‌کار برای افراد زیادی باشد. بنابراین، درصورتی‌که به این مهارت علاقه‌مند هستید، می‌توانید تنها با شرکت در یک دوره آموزشی و سرمایه اندک، صاحب کسب‌و‌کار شخصی خود شوید و درآمدزایی بالایی از آن داشته باشید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر