مسابقه برنامه‌نویسی در نوبیتکس، خبرهای خوب برای برندگان

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، مسابقه برنامه‌نویسی پایتون و جنگو نوبیتکس علاوه بر اینکه جوایزی برای نفرات اول تا دهم در نظر گرفته، به‌منظور جذب نیرو در این شرکت برگزار می‌شود. برندگان مسابقه که درمقابل ۶ سؤال این مرحله موفق بوده‌اند، وارد فرایند جذب و مصاحبه می‌شوند و از […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مسابقه برنامه‌نویسی پایتون و جنگو نوبیتکس علاوه بر اینکه جوایزی برای نفرات اول تا دهم در نظر گرفته، به‌منظور جذب نیرو در این شرکت برگزار می‌شود.

برندگان مسابقه که درمقابل ۶ سؤال این مرحله موفق بوده‌اند، وارد فرایند جذب و مصاحبه می‌شوند و از بین آن‌ها، تعدادی برای حضور در دوره بوت‌کمپ انتخاب خواهند شد و در آن کار با جنگو را به‌صورت پیشرفته آموزش می‌بینند.

منتخبان به واسطه پلن‌ها و چالش‌های جذابی که در این دوره تجربه می‌کنند، مهارت‌های برنامه‌نویسی‌شان را پرورش می‌دهند.

بعد از پایان این دوره، کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کرده باشند، به‌عنوان نیروی BackEndDeveloper جذب تیم فنی نوبیتکس می‌شوند.

افرادی که قصد حضور در این ایونت را دارند می‌توانند تا شانزدهم دی ازطریق سایت کوئرا (جامعه توسعه‌دهندگان ایران) در مسابقه ثبت نام کنند.

بعد از این تاریخ امکان ثبت‌نام وجود ندارد. این مسابقه می‌تواند برای دانشجویان و برنامه‌نویس‌هایی که در حوزه بلاکچین نیز تجربه کار دارند کارآمد و جذابتر باشد.

در حال حاضر تیم فنی نوبیتکس شامل ۵۱ نیروی خبره است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر