امکان نمایش NFT در قاب دیجیتالی هوشمند Netgear فراهم شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، NFT‌ها هر روز بیشتر از قبل راه خود را در زندگی ما باز می‌کنند و هر چند وقت یک‌ بار خبری مبنی‌بر استفاده از این توکن‌های غیرقابل‌معاوضه منتشر می‌شود که نشان می‌دهد نادیده‌گرفتن این بخش از حوزه ارزهای دیجیتال عملا غیرممکن است. به‌گزارش Verge، […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

NFT‌ها هر روز بیشتر از قبل راه خود را در زندگی ما باز می‌کنند و هر چند وقت یک‌ بار خبری مبنی‌بر استفاده از این توکن‌های غیرقابل‌معاوضه منتشر می‌شود که نشان می‌دهد نادیده‌گرفتن این بخش از حوزه ارزهای دیجیتال عملا غیرممکن است.

به‌گزارش Verge، این بار نوبت به غول شبکه‌سازی Netgear رسیده است تا در CES‌ ۲۰۲۲ با ورود به دنیای NFTها علاقه‌مندان به این حوزه را شگفت‌زده کند. این شرکت به‌منظور سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، قاب دیجیتالی هوشمند Meural را به قابلیت نمایش NFT مجهز کرد و از‌این‌پس این قاب هوشمند در‌کنار تمام قابلیت‌های قبلی مانند نمایش آثار هنری، می‌تواند بعد از آپلود NFT‌‌ها، آن‌ها را ذخیره و نمایش دهد.

قاب دیجیتالی هوشمند Meural در ابتدا برای نمایش عکس‌های دیجیتالی چه به صورت بومی و چه از راه دور به بازار عرضه شده بود و به همین کار نیز ادامه خواهد داد؛ اما Netgear اخیرا اعلام کرد بعد از آزمایش یکپارچه‌سازی Meural و والت رمزارز متامسک در ژانویه ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۰)، درصورت موفقیت این مشارکت، برای کاربران امکان آپلود و ذخیره‌ی NFTها را در این قاب دیجیتالی فراهم می‌کند.

در ادامه بخوانید:

علاوه‌براین، Meural قرار است به بزرگ‌ترین مجموعه‌ی استریم آثار هنری و عکاسی جهان دسترسی داشته باشد. این مجموعه شامل آثار هنرمندان کلاسیک و معاصر و انواع محتوای مرتبط با برندی خاص است که برای دسترسی به آن باید اشتراک ماهانه‌ی ۸٫۹۵ دلاری یا سالانه‌ی ۶۹٫۹۶ دلاری را تهیه کرد. کاربران همچنان می‌توانند تصاویر شخصی و دلخواه خود را ازطریق اپلیکیشن اختصاصی Netgear یا MicroSD داخلی در Meural آپلود کنند.

قاب‌های دیجیتالی Meural در اندازه‌های مختلف رومیزی (۳۵ در ۱۹ سانتی‌متری) و اندازه‌های بزرگ‌تر دیواری ۴۱ در ۶۱ سانتی‌متر و ۴۸ در ۷۳ سانتی‌متر به‌فروش می‌رسند؛ اما نمایشگر هیچ‌کدام از این قاب‌ها، وضوحی بیشتر از ۱۰۸۰p ندارد و این امر می‌تواند در رقابت با قاب‌های دیجیتالی سامسونگ، کمی ناامیدکننده باشد. قیمت کوچک‌ترین قاب ۲۹۹٫۹۵ دلار و قیمت دو قاب بزرگ‌تر ۳۹۹٫۹۵ دلار و ۵۹۹٫۹۵ دلار است و همگی در رنگ‌های مختلفی در بازار برای خرید وجود دارند.

دیدگاه شما درباره امکان نمایش NFT در قاب دیجیتالی هوشمند Meural چیست؟ این توکن‌های غیرقابل‌معاوضه تا کجا راه خود را در زندگی ما باز خواهند کرد؟

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر