مایکروسافت به‌روزرسانی اندروید ۱۲L را برای سرفیس دوئو ۱ و ۲ عرضه می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، سری سرفیس دوئو (Surface Duo) مایکروسافت دردسرهای مختلفی برای شرکت به‌وجود آورده است که تا حدی به‌ وجود تعداد زیادی اشکال در صفحه‌نمایش دوگانه تاشو و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مربوط می‌شود و برخی از مشکلات هنوز‌هم تا‌به‌امروز وجود دارد. به‌نقل از androidauthority و به‌گزارش ویندوز‌سنترال، […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سری سرفیس دوئو (Surface Duo) مایکروسافت دردسرهای مختلفی برای شرکت به‌وجود آورده است که تا حدی به‌ وجود تعداد زیادی اشکال در صفحه‌نمایش دوگانه تاشو و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مربوط می‌شود و برخی از مشکلات هنوز‌هم تا‌به‌امروز وجود دارد.

به‌نقل از androidauthority و به‌گزارش ویندوز‌سنترال، مایکروسافت با استناد به منابع خود از به‌روزرسانی اندروید ۱۲ برای سرفیس دوئو صرف‌نظر کرده و در‌عوض مدعی شده است که به‌روزرسانی اندروید ۱۲L آینده را برای سری سرفیس دوئو منتشر می‌کند.

مقاله‌ی مرتبط:

گفتنی است هیچ جدول زمانی برای به‌روزرسانی اندروید ۱۲L سری مذکور وجود ندارد؛ اما اعتقاد بر این است که مایکروسافت می‌خواهد آن را سریع‌تر از انتشار اندروید ۱۱ منتشر کند. بازهم این سطح انتظار بسیار کم است؛ زیرا سرفیس دوئو اصلی هنوز پس از گذشت بیش از یک سال از عرضه، به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت نکرده است.

درهرحال، اندروید ۱۲L پیشرفت‌های زیادی برای دستگاه‌های با صفحه‌نمایش بزرگ مانند تبلت‌ها و گوشی‌های تاشو به‌ارمغان می‌آورد؛ ازجمله قابلیت کشیدن و رهاکردن صفحه‌نمایش تقسیم‌شده و نوار وظیفه و رابط تطبیقی‌​​تر. انتظار می‌رود که به‌روزرسانی جدید اندروید ثبات بهبودیافته‌ای برای سری سرفیس دوئو فراهم آورد‌؛ زیرا مشکلات نرم‌افزاری یکی از مشکلات اصلی صفحه‌نمایش‌های تاشو مایکروسافت است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر