به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

لنوو که پیش‌تر نیز چندین ماوس سیمی و بی‌سیم را در بازار عرضه کرده بود،‌ اکنون قصد دارد ۶ ماوس دیگر نیز آماده‌ی فروش کند که قرار است انواع کاربری‌ها را پوشش دهند.

ابتدا از دو ماوس سری لژیون، M600s و برادر سیمی آن M300s RGB شروع می‌کنیم. Legion M600s که ۷۵ گرم سنگینی دارد، مجهز به نورهای RGB است و هم به‌صورت سیمی و هم از‌ طریق بلوتوث ۲٫۴GHz کار می‌کند. با یک بار شارژ M600s تا ۷۰ ساعت می‌توان از آن استفاده کرد؛ همچنین قیمت این ماوس لنوو که در ماه مه میلادی (اردیبهشت) عرضه می‌شود، حدود ۸۵ دلار خواهد بود.

در‌ حالی‌که Legion M300s یک ماوس سیمی است، تنها ۶۱ گرم سنگینی دارد و می‌تواند تا ۱۰ میلیون کلیک شما را همراهی کند که این رقم برای M600s حدود ۸ میلیون کلیک بود؛ ضمناً این ماوس سیمی همراه برادر بزرگ‌تر و با قیمت ۳۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

ماو‌س‌های قابل‌شارژ تینک‌بوک که در دو نوع Performance و Mobile عرضه خواهند شد، از‌ طریق بلوتوث، به صورت هم‌زمان به دو دستگاه متصل می‌شوند و همچنین از قابلیت تنظیم DPI نیز بهره می‌برند. انتظار می‌رود ماو‌س‌های تینک‌بوک در آوریل ۲۰۲۲ (فروردین ۱۴۰۰) با قیمت حدودی ۴۰ دلار روانه بازار شوند.

دو ماوس دیگر از سری یوگا که نام و قیمت مشابهی با سری تینک‌بوک دارند، در ماه ژوئن (خرداد) و در رنگ‌های خاکستری و آبی تیره روانه بازار خواهند شد. این دو ماوس از نظر ظاهری نیز به دو ماوس سری تینک‌بوک شبیه هستند؛ اما برای شناسایی و تشخیص این ماوس‌ها، لنوو با نوشتن نام هر سری، روی بدنه‌ی ماوس‌ها، کار را برای کاربران راحت کرده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر