به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


همراه اول، به دلیل استقبال مشترکین از طرح قبلی عرضه سیمکارت دائمی با تخفیف، بار دیگر اقدام به فروش سیمکارت‌های دائمی با قیمت مناسب‌تری کرده است.

در طرح جدید همراه اول، سیمکارت‌های دائمی همراه اول با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. 

با وجود اینکه همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور، بالاترین میزان جذب مشترک را نیز از آغاز دوران پاندمی کرونا دارا بوده است، اما به جهت رضایت بیشتر مشترکان خود، طرح‌های متنوع و متعددی را با هزینه های مقرون به صرفه برای کاربران فراهم می‌کند.

جدیدترین طرح همراه اول نیز فروش ویژه سیمکارت‌های دائمی با تخفیف ویژه و به قیمت ۱۰۰ هزار تومان است؛ اما همراه اول امکانات ویژه‌ای نیز برای این سیمکارت‌ها در نظر گرفته است.

در طرح فروش ویژه سیمکارت دائمی، با هر خرید می‌توانید ضمن بهره‌مندی از تخفیف قیمت سیمکارت، از بسته خوش آمد ۳۰ گیگابایت اینترنت ۱ ماهه،۶ ماه مکالمه درون شبکه نیم بها و ماهانه ۱۰۰ پیامک هدیه به مدت ۶ ماه استفاده کنید.

اما نکته قابل توجه در طرح جدید همراه اول،‌ نه فقط تخفیف ویژه برای خرید سیمکارت دائمی و بسته‌های ویژه این سیمکارت‌ها، بلکه قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومانی برای خریداران است.

همراه اول امکان خرید اینترنتی سیمکارت‌های دائمی را فراهم آورده است. شما می‌توانید با خرید غیر حضوری از فروشگاه آنلاین همراه اول، سیمکارت خود را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

اما اگر قصد خرید حضوری سیمکارت را دارید نیز می‌توانید  به تمامی مراکز فروش و خدمات همراه اول مراجعه کنید. 

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر