به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

 معرفی کاربرد دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان فراز اس ام اس

دستگاه ذخیره‌ساز شماره موبایل مشتریان یک دستگاه فیزیکی مانند کارتخوان است که شما با قراردادن دستگاه ذخیره شماره موبایل دایورت فراز اس ام اس روی پیشخوان فروشگاه می‌توانید شماره موبایل مشتریان حضوری که به فروشگاه شما مراجعه می‌کنند را به روشی بسیار حرفه‌ای و محترمانه جمع آوری کنید و در بلند مدت یک باشگاه مشتریان ارزشمند ایجاد کنید تا در زمان‌های مختلف پیامک تبلیغاتی به باشگاه مشتریان خود پیامک ارسال کنید.

خیلی از افرادی که یک مرتبه ازطریق پنل اس ام اس نسبت به ارسال پیامک تبلیغاتی برای افزایش فروش اقدام کرده‌اند احتمالاً به شما می‌گویند که پیامک تبلیغاتی برای ارسال پیامک با سامانه پیام کوتاه جواب نمی‌دهد و اگر از آ‌ن‌ها سؤال کنید که به چه افرادی پیامک ارسال کرده‌اند احتمالاً به شما می‌گویند به افرادی که در یک منطقه بوده‌اند پیامک ارسال شده و بازخورد خوبی نگرفته‌اند. هر چند که ما معتقد هستیم اگر اصول نگارش پیامک تبلیغاتی و اصول بازاریابی پیامکی را بدانید می‌توانید از پیامک انبوه برای موارد عمومی مثل تبلیغ رستوران، تبلیغ آرایشگاه و سالن زیبایی و… برای تبلیغات در یک محله نیز بازخورد بسیار خوبی دریافت کنید.

ما معتقدیم خوب دشمن عالی است، برای اینکه بتوانیم از پیامک انبوه تبلیغاتی بازخورد عالی بگیریم بهترین روش استفاده از ارسال پیامک به باشگاه مشتریان خودمان است که با خرید دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان این امر محقق می‌شود. شما با استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان دایورت که توسط سامانه پیامکی فراز اس ام اس اسمبل شده است می‌توانید شماره موبایل مشتریانی که به صورت حضوری به فروشگاه شما مراجعه می‌کنند را جمع آوری کرده و زمان‌های مختلف مانند جشنواره بلک فرایدی، جشنواره یلدا، جشنواره شب عید و…. به افرادی که مشتری شما هستند و شما را می‌شناسند پیامک ارسال کنید. با ارسال پیامک به مشتریان خودتان نه‌تنها برای کاربر مزاحمت ایجاد نمی‌شود بلکه مشتری از دریافت پیامک تبلیغاتی شما خوشحال می‌شود و این کار شما را لطف می‌داند زیرا خودش شماره موبایل را با اجازه خودش در دستگاه وارد کرده است تا عضو باشگاه مشتریان شود و در جریان اطلاعات کسب‌و‌کار شما باشد.

البته کاربرد دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان حضوری فراز اس ام اس به همین‌جا ختم نمی‌شود. به محض اینکه مشتری شماره موبایل خود را در دستگاه وارد می‌کند همان لحظه یک پیامک خوش آمدگویی به باشگاه مشتریان به مشتری شما ارسال می‌شود که حاوی لینک شبکه‌های اجتماعی شما است و می‌توانید در این پیامک پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و آدرس سایت و… را قرار دهید.

به‌عنوان مثال :

سلام

به باشگاه مشتریان نوین چرم خوش آمدید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

https://www.instagram.com/farazsms

حتی اگر کسی به فروشگاه شما مراجعه کند و درخواست کارت ویزیت داشت باشد شما می‌توانید از کارت ویزیت الکترونیکی برای ارسال اطلاعات استفاده کنید. مزیت استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی این است که تنها با لمس لینک داخل پیامک کاربر می‌تواند شبکه‌های اجتماعی شما را مشاهده کند و امکان اشتباه در نگارش و… وجود ندارد. در واقع کارت ویزیت الکترونیکی شما بدون اینکه به محیط زیست لطمه وارد کند و با هزینه خیلی کمتر از کارت ویزیت فیزیکی، برای مشتری شما ارسال می‌شود.

حتی بعد از خرید مشتری می‌توانید از مشتری دعوت کنید که با وارد کردن شماره موبایل خود عضو باشگاه مشتریان شما شود و پیج اینستاگرام را نیز برای مشتری ارسال کنید تا ارتباطات بلند مدت خود را با مشتری حفظ کنید.

چرا ارسال پیامک هدفمند با دستگاه ارسال پیامک بهتر از ارسال پیامک از بانک شماره موبایل انبوه است؟

بیایید با یک مثال دلیل عدم بازخورد از ارسال انبوه را وقتی که به صورت منطقه‌ای و بدون شناخت مخاطب پیامک را ارسال می‌کنید را به شما توضیح دهیم.

فرض کنید در زمینه فروش تجهیزات اداری به شرکت‌ها فعالیت می‌کنید با ارسال پیامک انبوه به کل افراد یک منطقه چند درصد احتمال دارد شما بتوانید در بین این افراد مسئول خرید و تصمیم گیرنده نهایی را پیدا کنید؟ ارسال پیامک کورکورانه دیگر راهکار جالبی برای تبلیغات نیست. افراد نیازهای خودشان را در گوگل جستجو می‌کنند و در مورد نیازها و وسایلی که قصد خرید دارند تحقیق می‌کنند و به مرور زمان با کسب اگاهی بیشتر تصمیم می‌گیرند از فردی خرید کنند. بسیار محتمل است که بعد از اولین جستجو مشتری خرید خودش را انجام ندهد و اینجا بهترین فرصت است که شما اطلاعات مشتری را دریافت کنید و بتوانید با ارسال پیامک های هدفمند به کسی که حداقل یک بار دغدغه خرید محصولات شما را داشته است پیامک ارسال کنید.

فرض کنید در کار فروش تجهیزات کشاورزی هستید. می‌خواهید برای ۵۰ هزار نفر شماره که در یک منطقه هستند پیامک بفرسید چند درصد از این افراد به خدمات شما نیاز دارند؟ وقتی خدمات و کالای تخصصی می‌فروشید ارسال پیامک به عموم جامعه هدفمند نیست و بازخورد جالبی ندارد.

دستگاه دایرکت پنل و معرفی امکانات

این روش بسیار هوشمندانه تر و کم هزینه تر است شما به جای ۵۰ هزار پیامک با ارسال فقط ۱۰ عدد پیامک می‌توانید بازخوردی به مراتب بهتر از ارسال ۵۰ هزار پیامک کورکورانه دریافت کنید.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای تبلیغات انتخابات برای برند سازی شناخت شدن نام برند و… می‌تواند مفید باشد اما اگر در شروع کار هستید و هدف شما از ارسال پیامک تبلیغاتی افزایش فروش است ارسال پیامک به افرادی که شما را نمی‌شناسند شاید بهترین گزینه نباشد.

امکانات دستگاه‌های ذخیره شماره موبایل مختلف

در بازار دستگاه‌های ذخیره شماره موبایل متفاوتی وجود دارد و قیمت دستگاه ثبت شماره موبایل موجود در بازار متفاوت است. تفاوت اصلی دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در کیفیت دستگاه ضمانت و گارانتی شرکت گارانتی کننده دستگاه باشگاه مشتریان و امکانات نرم‌افزاری است.

به‌عنوان مثال دستگاه‌های ثبت شماره موبایل فراز اس ام اس دارای یک سال گارانتی خدمات پس از فروش هستند و در صورتی که مشکلی بوجود بیاید شرکت دستگاه را برای شما تعمیر می‌کند و گارانتی‌کننده دستگاه ذخیره شماره دایورت شرکت رسمی و ثبت شده زرین ارتباطات آسیا است که با پیشینه بسیار زیاد در زمینه ارسال پیامک، سامانه پیامک و نمایندگی پنل اس ام اس مشغول فعالیت است بنابراین می‌توانید از خدمات و پشتیبانی فراز اس ام اس مطمئن باشید.

دستگاه ذخیره شماره موبایل فراز اس ام اس علاوه بر سامانه پیامک رایگان یک اپلیکیشن ارسال پیامک نیز دراختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از اپلیکیشن شما می‌توانید در لحظه به بانک شماره موبایل باشگاه مشتریان خودتان دسترسی داشته باشید و به مشتریان خودتان پیامک‌‌های انبوه تبلیغاتی را با استفاده از موبایل در هر ساعتی از شبانه روز ارسال کنید.

همچنین دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت دارای حافظه است و بدون اینترنت می‌تواند تا ۱۰۰۰ شماره را در حافظه ذخیره کند و مدل‌های دیگر دستگاه ثبت شماره موبایل فراز اس ام اس این قابلیت را دارند که علاوه بر پیامک متنی، پیامک صوتی خوش آمدگویی هنگام عضویت مشتری می‌تواند با مشتری شما تماس گرفته شود و بعد از پاسخ دهی مشتری صدای ضبط شده شما به مشتری پخش شود.

همچنین دستگاه‌های جدید فراز اس ام اس امکان تفکیک مشتریان را دارند که شما می‌توانید مشتریان را در دفترچه تلفن های متفاوتی ذخیره کنید و مشتریان خود را دسته‌بندی کنید.

امکان شناسایی مشتریان قدیمی از مشتریان جدید وجود دارد تا هنگامی که مشتریان قدیمی به فروشگاه شما مراجعه می‌کنند متن متفاوتی برای مشتری ارسال شود.

برای خرید دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان با شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید یا به سایت FARAZSMS.COM مراجعه کرده و نسبت به خرید ثبت شماره موبایل مشتریان اقدام کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر