انتشار اندروید ۱۲ و One UI 4 برای گلکسی A52s سامسونگ آغاز شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، سامسونگ هفته‌ی گذشته به‌روز‌رسانی اندروید ۱۲ را برای گلکسی A52 آغاز کرد و امروز در جدیدترین گزارش از سم‌موبایل، مدل بهبود‌یافته‌ی آن، یعنی گلکسی A52s همان به‌روزرسانی One UI 4.0 بر‌ پایه‌ی اندروید ۱۲ را دریافت کرده است. دارندگان گلکسی A52s 5G در کره […]

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سامسونگ هفته‌ی گذشته به‌روز‌رسانی اندروید ۱۲ را برای گلکسی A52 آغاز کرد و امروز در جدیدترین گزارش از سم‌موبایل، مدل بهبود‌یافته‌ی آن، یعنی گلکسی A52s همان به‌روزرسانی One UI 4.0 بر‌ پایه‌ی اندروید ۱۲ را دریافت کرده است.

دارندگان گلکسی A52s 5G در کره اکنون می‌توانند اندروید ۱۲ و One UI 4.0 را دانلود و نصب کنند. به‌روزرسانی جدید شماره‌ ساخت A528NKSS1BUL7 دارد که با پچ امنیتی دسامبر ۲۰۲۱ (آذر و دی ۱۴۰۰) همراه است.

معمولاً چند روز تا چند هفته طول می‌کشد تا سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدش را خارج از کره جنوبی نیز منتشر کند. بنابراین، گلکسی A52s 5G به‌زودی اندروید ۱۲ و One UI 4.0 را در تمام مناطق اجرا خواهد کرد.

مقاله‌ی مرتبط:

کاربران گلکسی A52s با دریافت One UI 4.0، رابط کاربری و اپ‌های به‌روزشده‌ی سامسونگ را همراه با ویجت‌های بازطراحی‌شده و قابلیت تغییر رنگ آیکون‌ها تجربه می‌کنند. گلکسی A52s 5G گوشی هوشمند فوق‌العاده‌ای است و انتشار One UI 4.0 به بهتر‌‌ شدن آن کمک می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید بررسی گلکسی A52s را در تک تایمز مطالعه کنید.

هنگامی که One UI 4.0 بتا برای اولین‌بار منتشر شد، بیش از ۶۰ ویژگی جدید داشت؛ بنابراین تغییرات زیادی (هر چند که بسیاری از آن‌ها کوچک هستند) در این به‌روزرسانی وجود دارد.

شما می‌توانید با رفتن به قسمت تنظیمات و منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار، نسخه‌ی اندروید ۱۲ و One UI 4.0 را در‌ صورت وجود دانلود و نصب کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.
منبع خبر