تک تایمز : راهنمای طراحی سایت فروشگاهی با فروشگاه‌ساز سازیتو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

در دوره‌ای که همه‌چیز به‌سمت دیجیتالی‌شدن پیش رفته است از ماشین‌های خودران گرفته تا حتی زندگی پس از مرگ در دنیای متاورس، لزوم قدم‌برداشتن شما به‌سمت دیجیتالی‌کردن کسب‌و‌کارتان بسیار بیشتر از قبل احساس می‌شود. در نظر داشته باشید که تمام رقبایتان یا در فکر داشتن و طراحی سایت فروشگاهی هستند یا پیش‌ازاین برای ساخت فروشگاه اینترنتی اقدام کرده‌اند.

در دوره‌ای که بیشتر کسب‌وکارها فعالیت خود را از اینستاگرام شروع می‌کنند، گزینه‌های مطمئن و مناسب‌تری برای ‌ساخت فروشگاه اینترتی‌ وجود دارد. اصولا دو نوع فروشگاه اینترنتی وجود دارد که فروشندگان از آن کسب درآمد می‌کنند که درادامه به بررسی و مقایسه سایت فروشگاهی با آنلاین شاپ اینستاگرامی خواهیم پرداخت.

پلتفرم‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی:

  • راه‌اندازی سایت فروشگاهی
  • فروشگاه اینستاگرامی

چه تفاوتی میان سایت فروشگاهی و فروشگاه اینستاگرامی وجود دارد؟

تفاوت فروشگاه اینترنتی با سایت فروشگاهی

معمولاً اولین انتخاب تمام افرادی که قصد آغاز فروش اینترنتی را دارند، راه‌اندازی آنلاین شاپ اینستاگرامی است. تمام فروشندگان با اینستاگرام مسیر فروش خود را آغاز می‌کنند؛ اما برای ادامه فروش و گسترش کسب‌و‌کار خود، اینستاگرام گزینه‌ی مناسبی نیست و داشتن فروشگاه اینستاگرامی پتانسیل کامل را ندارد. اینجا است که ساخت سایت فروشگاهی به‌کمک شما می‌آید و تمام دغدغه‌های شما در اینستاگرام را حل می‌کند‌. سایت فروشگاهی با دسته‌بندی محصولات، امکان اضافه‌کردن موجودی و کم‌کردن دردسر‌های سروکله‌زدن با مشتری، کار شما برای فروش را راحت‌تر می‌کند.

سایت فروشگاهی نشانی برای هویت شما می‌سازد و مشتری شما با مراجعه به سایتتان و دیدن محصولاتتان که به‌شکلی کاملاً منظم قیمت‌گذاری و دسته‌بندی شده‌اند، به حرفه‌ای‌بودن و اصالت شما پی می‌برد و وجود درگاه‌های واسطه و مستقیم نیز، اعتماد مشتریانتان به شما را محکم‌تر می‌کند.

از طرفی دیگر برای اینکه بیشتر کاربر خود را جذب کنید، می‌توانید با گرفتن نشان نماد اعتماد الکترونیک این اتفاق را تسهیل کنید.

افزایش فروش با طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی برعکس فروشگاه اینستاگرامی وابسته به الگوریتم‌های اینستاگرام و دیده‌شدن نیست. شما به‌راحتی می‌توانید با رعایت‌کردن چند نکته کوچک در حوزه سئو محصولات خود را در گوگل بالا بیاورید و از میلیون‌ها کاربر گوگل، فروشی چندبرابری را تجربه کنید.

برعکس الگوریتم‌های اینستاگرام که نامشخص است و با تجربه می‌توان به موفقیت رسید، الگوریتم‌های گوگل مشخص است و با کمی تحقیق می‌توان به فروش خوبی دست پیدا کرد.

فروشگاه‌ساز چیست و چه کاربردی دارد؟

فروشگاه‌ساز سازیتو خدمتی است که برای شما سایت فروشگاهی با پوسته‌ها و امکانات متعدد می‌سازد و شما را از خرید دامنه و هاست و قالب و نصب وردپرس و یادگیری آن‌ها بی‌نیاز می‌کند.

فروشگاه‌ساز چه کاری انجام می‌دهد؟

فروشگاه ساز با ارائه‌دادن فروشگاهی تقریباً آماده به شما این آزادی را می‌دهد تا بدون داشتن دانش فنی خاصی فروشگاه مخصوص خود را داشته باشید و در مسیری دیگر علاوه‌بر اینستاگرام خود به فروش بپردازید.

فروشگاه‌ساز سازیتو با ارائه هاست و دامنه رایگان درکنار فروشگاه ساز خود و نیازنداشتن به وردپرس برای مدیریت سایت تمام پیچیدگی‌های فنی را از بین برده‌ است و امکان ایجاد فروشگاهی کامل را بدون نیاز به دانش فنی امکان‌پذیر کرده است.

فروشگا‌ه‌ساز سازیتو

فروشگاه ساز سازیتو

سازیتو فروشگاه‌سازی اینترنتی است که شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن سایت فروشگاهی حرفه‌ای طراحی کنید. شما نیازی به طراحی سایت، خرید قالب، خرید دامنه یا حتی پرداخت پول برای هاست ندارید. شما با هزینه‌ای به‌مراتب کمتر، سایتی آماده با هاست، دامنه و قالب آماده و پوسته‌های متفاوت و ویژگی‌های متعدد تحویل می‌گیرید. شما فقط پلن‌های اشتراکی ماهانه یا سالانه را می‌خرید و سایت آماده خود را تحویل می‌گیرید.

امکاناتی که سازیتو به شما ارائه می‌دهد، زمینه موفقیت شما را تا حد زیادی تضمین می‌کند. با ساخت سایت فروشگاهی با سازیتو دیگر دغدغه مشکلات فنی را نخواهید داشت و سازیتو تیم فنی فروشگاه اینترنتی شما است.

از دیگر امکاناتی که سازیتو برای موفقیت شما ارائه می‌دهد، عبارت‌اند از:

گواهینامه SSL رایگان

گواهینامه SSL به حفظ امنیت سایت شما ممک می‌کند و سایت شما از طرف گوگل به‌عنوان سایتی امن تشخیص داده می‌شود. همین امر برای نشان‌دادن به مشتریان اولویت ایجاد می‌کند.

سئو خودکار

با این امکان سازیتو، شما این امکان را خواهید داشت تا مطالب و محصولات خود را به‌صورت بهینه وارد سایت کنید و در نتایج گوگل بالا‌تر از رقبای دیگر قرار گیرید.

دسته‌بندی محصولات

برعکس اینستاگرام در سایت‌ساز سازیتو، شما با امکان دسته‌بندی محصولات می‌توانید کالای خود را در دسته‌های ریز قرار دهید و کاربران را به بهترین شکل به محصول مدنظرشان راهنمایی کنید.

دامنه رایگان

با سازیتو و خرید سرویس‌های آن می‌توانید دامنه رایگان دریافت کنید.

درگاه پرداخت مستقیم و غیرمستقیم

با استفاده از درگاه پرداخت مستقیم و غیرمستقیم می‌توان دردسر‌های دادن شماره‌کارت و پرداخت‌های ناموفق را دور زد و اعتماد مشتری را بیشتر جلب کرد.

کد تخفیف پیشرفته

با اتصال کد پیشرفته، شما می‌توانید با ارائه متغیر‌های مختلف کد‌های تخفیف را شخصی‌سازی کنید و مشتریان خود را بیشتر به خرید ترغیب کنید.

نتیجه‌گیری

داشتن فروشگاه اینترنتی مسیر جدیدی برای کسب وکار شما است. شما با داشتن فروشگاه اینترنتی می‌توانید فروش خود را بیشتر و بیشتر کنید و به تمام ایران بفروشید. یک فروش خوب شروع پرواز به‌سمت موفقیت است.

سازیتو با حذف‌کردن واسطه‌ها و ساختن رابط کاربری ساده به شما این امکان را داده است تا بهترین میزان فروش را تجربه کنید و از کارکردن روی سایت خود لذت ببرید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : ارزش سهام انویدیا پس از انتشار گزارش مالی جدید، ۱۰ درصد کاهش یافت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، ارزش سهام انویدیا در …