تک تایمز : آزمون مقاومت شیائومی ۱۲ پرو، استحکام پرچمدار چینی‌ها را به چالش می‌کشد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

گوشی‌های شیائومی ۱۲ پرو (Xiaomi 12 Pro) و وان پلاس ۱۰ پرو (OnePlus 10 Pro) بی‌شباهت به یکدیگر نیستند. هر دو گوشی در دسته‌ی پرچم‌داران قرار می‌گیرند، از یک تراشه استفاده می‌کنند،‌ مجهز به یک نوع پنل LTPO 2.0 هستند و در پنل پشتی از برآمدگی بزرگ دوربین میزبانی می‌کنند. احتمالاً همین موضوع به کانال معروف JerryRigEverything در یوتیوب انگیزه داده تا دو گوشی یادشده را با هم مورد بررسی قرار دهد.

البته JerryRigEverything پیش‌تر آزمون مقاومت وان پلاس ۱۰ پرو را منتشر کرده بود و در ویدئوی جدید صرفاً مقایسه‌ای بین این گوشی و شیائومی ۱۲ پرو انجام داد.

تماشا در آپارات | تماشا در یوتیوب

براساس آنچه NotebookCheck می‌نویسد گوشی شیائومی ۱۲ پرو تمامی مراحل آزمون مقاومت JerryRigEverything را سپری کرد که شامل مواردی مثل خراش روی بدنه و دوربین پشتی می‌شود. در آزمون سوختگی صفحه‌نمایش، لکه‌ی سفید ایجادشده روی پنل OLED ماندگار ماند و پاک نشد.

مقاله‌ی مرتبط:

در آزمون خم شدن، گوشی شیائومی ۱۲ پرو عملکرد بهتری نسبت‌ به وان پلاس ۱۰ پرو از خود نشان داد. به هنگام مقاومت دربرابر خم شدن، صدای کوچکی از بدنه‌ی دستگاه شنیده می‌شد و نشان می‌داد شیائومی ۱۲ پرو به سختی در حال مقاومت است. در انتهای ویدئوی JerryRigEverything نمایشگر گوشی شیائومی همچنان کار می‌کرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : برخلاف شایعات سامسونگ احتمالاً گلکسی S23 را نیز با تراشه Exynos عرضه می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، براساس گزارش سم‌موبایل به‌ …