تک تایمز : مینگ چی کو: ویژگی سنجش دمای بدن احتمالاً به اپل واچ سری ۸ اضافه خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

برای اولین‌بار در سال گذشته شایعه شد که اپل واچ سری ۷ سنسور دمای بدن جدیدی دریافت می‌کند؛ اما همان‌طورکه می‌دانید این اتفاق رخ نداد.

توییت مینگ چی کو از احتمال اضافه‌شدن سنسور دمای بدن به نسل جدید ساعت هوشمند اپل خبر می‌دهد. گفته می‌شود می‌توان ویژگی مذکور را در شرایطی که کو توضیح داده است،‌ به اپل واچ سری ۸ اضافه کرد.

در رشته توییتی که این تحلیلگر در توییتر به‌اشتراک گذاشته شده، آمده است:

اپل اضافه‌کردن قابلیت اندازه‌گیری دمای بدن به اپل واچ سری ۷ را متوقف کرد؛ زیرا الگوریتم آن پیش از ورود به مرحله‌ی آزمایش تأیید مهندسی (EVT) سال گذشته واجدشرایط نبود. معتقدم اگر الگوریتم بتواند نیازهای اپل را قبل از تولید انبوه برآورده کند، در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۲ اپل واچ سری ۸ می‌تواند دمای بدن را اندازه بگیرد.

با درنظرگرفتن این موضوع، گزارش مینگ‌چی کو شایعات بلومبرگ و وال‌استریت ژورنال درباره‌ی سنسور اندازه‌گیری دمای بدن اپل واچ سری ۸ را تأیید می‌کند. ازآن‌‌جاکه مردم عم۶وما از مچ دست خود به‌عنوان بخشی برای اندازه‌گیری دمای بدن خود استفاده نمی‌کنند، به الگوریتمی بسیار دقیق نیاز است تا بتوان به نتایج درستی دست پیدا کرد.

کو توضیح می‌دهد:

مشکل در اندازه‌گیری دقیق دمای بدن این است که دمای پوست بسته به محیط‌های بیرونی به‌سرعت تغییر می‌کند. ازنظر سخت‌افزاری، ساعت هوشمند نمی‌تواند از اندازه‌گیری دمای هسته پشتیبانی کند؛ بنابراین، برای چنین کاری به الگوریتم عالی نیاز دارد تا باهم آن را انجام دهند.

مقاله‌های مرتبط:

این تحلیلگر به مشکل مشابهی اشاره می‌کند که سامسونگ با آن دست‌وپنجه نرم می‌کند:

برخلاف گزارش‌های رسانه‌های قبلی، فکر می‌کنم ممکن است سامسونگ گلکسی واچ ۵ (نیمه‌ی دوم ۲۰۲۲) به‌دلیل محدودیت‌های الگوریتم از اندازه‌گیری دمای بدن پشتیبانی نکند.

تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا اپل واچ سری ۸ به سنسور اندازه‌گیری دمای بدن‌مجهز خواهد بود یا خیر. آیا فکر می‌کنید این سنسور می‌تواند قابلیت مناسبی برای اپل واچ باشد؟ دیدگاه‌های خود را با ما و دیگر کاربران زومیت به‌اشتراک بگذارید.بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : برخلاف شایعات سامسونگ احتمالاً گلکسی S23 را نیز با تراشه Exynos عرضه می‌کند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، براساس گزارش سم‌موبایل به‌ …