تک تایمز : معرفی امکانات ساعت هوشمند ماهواره ای Garmin instinct

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

 

معرفی امکانات ساعت هوشمند ماهواره ای Garmin instinct

قیمت ساعت گارمین instinct

ساعت هوشمند ماهواره ای Garmin حدود ۱۲ میلیون تومان قیمت دارد. این ساعت منحصر به فرد که بدون نیاز به اینترنت، GPS فعال دارد می تواند شما را در بزنگاه های حساس که اینترنتی در دسترس نیست، نجات دهد. باتری این ساعت تا ۳۳۶ ساعت بدون نیاز به شارژ کار می کند اما اگر در حالت استفاده از GPS باشید تنها ۳۶ ساعت روشن خواهد بود چرا که مصرف انرژی زیادی بابت رد و بدل کردن سیگنال های ماهواره ای دارد.  شما می توانید با استفاده از بلوتوث، این ساعت را به هدفون خود متصل کنید.

نبود رادیو و دوربین را شاید بتوان از نقاط ضعف بزرگ این ساعت قلمداد کرد اما این موارد در مقابل عدم نیاز به اینترنت برای پیدا کردن مسیر، قابل چشمپوشی است.

قاب پلیمری این ساعت که با استاندارد ۸۱۰G ارتش آمریکا ساخته شده در مقابل حرارت، ضربه و آب مقاومت دارد و تا عمق ۱۰۰ متری در اعماق دریا نیز می توان از آن استفاده کرد. صفحه نمایش ان ضدخش بوده و رزولشون صفحه ۱۲۸ در ۱۲۸ پیکسل است به طوری که کنتراست نمایشگر صفحه به حدی بالاست که حتی در زیر نور مستقیم خورشید نیز قابل دیدن است. گفتنیست  این ساعت به قابلیت دید در شب نیز مجهز است.  

 

امکانات دیگر ساعت هوشمند گارمین

به غیر از GPS شما می توانید بر روی استفاده از قطب نما، ارتفاع سنج و فشارسنج، حرارت سنج، شتاب سنج و … این ساعت نیز حساب کنید. این ساعت فوق پیشرفته قابلیت اتصال به شبکه ماهواره ای گالیله را دارد که در محیطهایی مثل درون غار و درون دره ها هم برای تعیین مسیر، به کمک شما می آید. یکی دیگر از امکانات جالب این ساعت هوشمند پنهان کردن موقعیت خود است به طوری که می توانید آن را در حالت مخفی قرار دهید تا هیچ فردی نتواند شما را ردیابی کند.

با استفاده از این ساعت هوشمند پیشرفته می توانید ضربان قلب و میزان استرس  خود در طول روز را نیز کنترل کنید.

در پایان یادآور می شویم پس از خرید این ساعت، حتماً ان را به سرویس ماهواره ای InReach سنکرون و همگام سازی کنید تا بتوانید پیام های ماهواره ای از پیش تعیین شده در خصوص آب و هوا، زلزله و سیل و خطرات احتمالی در مسیر پیش روی خود را دریافت کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : هدست واقعیت ترکیبی اپل یک قدم دیگر به عرضه نزدیک شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، بر اساس گمانه‌زنی‌های قبلی، …