تک تایمز : Prime Day آمازون چیست و زمان آن کی است؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

 

آمازون در یک بیانیه مطبوعاتی تأیید کرد که Prime Day 2022 در ماه جولای برگزار می شود. اگرچه تاریخ رسمی و دقیق آن را معین نکرد.

 

Amazon Prime Day چیست؟

Prime Day یک رویداد خرید سالانه است که توسط آمازون برگزار می شود و این رویداد که با تخفیف های متنوع بر روی محصولات اراده شده در سایت آمازون برگزار می شود با جمعه سیاه در ماه جولای مقایسه می شود. این رویداد در جولای ۲۰۱۵ همزمان با جشن تولد آمازون برای اولین بار رونمایی شد و برای یک روز در خریدهای کاربران اعمال شد. در سال ۲۰۱۹، این رویداد به دو روز کامل افزایش یافت و طیف گسترده تری از محصولات شامل تخفیف های رویایی شدند. در طول همه گیری کرونا، خریداران بیشتر به خریدهای اینترنتی روی آوردند و  به همین سبب در پرایم دی ۲۰۲۰، رکورد فروش آمازون در یک روز شکسته شد. سال گذشته، آمازون کل فروش خود را به بیش از ۲۵۰ میلیون کالا (فروش ۱۱ میلیارد دلاری) رساند که به بالاترین میزان خود از بدو تاسیس محسوب می شود.

 

Amazon Prime Day 2022 چه زمانی است؟


از سال ۲۰۱۵، پرایم دی معمولاً در اواسط جولای برگزار می شد. با این حال، آمازون به دلیل کرونا مجبور شد تاریخ رویداد را به اکتبر سال ۲۰۲۰ و اواخر ژوئن سال ۲۰۲۱ تغییر دهد. آمازون اخیراً اعلام کرده مجدداً قصد دارد این رویداد را در جولای (تابستان) برگزار کند.

 

آیا باید عضو Prime باشم؟

بله برای استفاده از این تخفیف‌ها می بایست عضویت Prime در سایت آمازون را داشته باشید. ار از قبل عضو نشده اید، نگران نباشید چرا که در یک دوره رایگان شما می توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید و ارسال کالا برای شما رایگان خواهد بود. هزینه عضویت ماهانه در اشتراک Prime آمازون ۱۴٫۹۹ دلار و قیمت اشتراک سالانه آن ۱۳۹ دلار است. البته دانش آموزان می توانند تنها با پرداخت ۷٫۴۹ دلار، عضویت پرایم را خریداری نمایند. 

 

چگونه در Amazon Prime Day بیشترین تخفیف را بگیریم ؟

علاوه بر معاملات لایتنینگ آمازون که تخفیف های لحظه ای و برق آسا برای کاربران آنلاین ارائه می دهد که فقط چند ساعت طول می کشد؛ فروش هایی وجود دارند که در طول روز با تخفیف های خوب پابرجا هستند و شما می توانید تا قبل از اتمام موجودی محصولات یا خدمات مذکور، آنها را شکار کنید.

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : هدست واقعیت ترکیبی اپل یک قدم دیگر به عرضه نزدیک شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، بر اساس گمانه‌زنی‌های قبلی، …