تک تایمز : microSD جدید سامسونگ با قابلیت ۱۶ سال ضبط مداوم معرفی شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

سامسونگ به‌تازگی از کارت microSD جدید خود رونمایی کرده که این کارت حافظه برای ضبط مداوم بهینه شده است. کارت Pro Endurance سامسونگ می‌تواند به‌طور مداوم تا ۱۶ سال فیلم (۱۴۰۱۶۰ ساعت) ضبط کند که به‌گفته‌ی سامسونگ در مقایسه با کارت‌های حافظه‌ی رقیب که از سرعت مشابهی بهره می‌برند تا ۳۳ برابر بیشتر است. Pro Endurance سامسونگ از امروز با قیمت ۱۱ دلار برای مدل ۳۲ گیگابایتی تا ۵۵ دلار برای مدل ۲۵۶ گیگابایتی دردسترس خریداران خواهد بود.

به گزارش Windowscentral، ایده‌ی اصلی تولید کارت حافظه‌ی Pro Endurance این است که بتوان از آن برای ضبط فیلم دوربین‌های امنیتی تا چندین سال استفاده کرد. البته گاهی نیاز خواهید داشت محتویات این کارت را حذف کنید اما امکان استفاده از آن برای بیش از یک دهه وجود دارد.

کارت microSD سامسونگ Pro Endurance

بسیاری از بهترین دوربین‌های امنیتی و برخی از دوربین‌های هشدار از درگاه microSD پشتیبانی می‌کنند. محصولی مثل Pro Endurance سامسونگ می‌تواند تا چند سال در این نوع دستگاه‌ها کار کند.

مقاله‌ی مرتبط:

سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات روی کارت حافظه‌ی PRO Endurance سامسونگ به‌ترتیب ۱۰۰ مگابایت‌برثانیه و ۴۰ مگابایت‌برثانیه است. این محصول از رتبه‌بندی کلاس ۱۰ و رتبه‌بندی ویدئویی تا کلاس سرعت UHS 3 بهره می‌برد. از دیگر ویژگی‌های این کارت حافظه می‌توان به مقاومت دربرابر آب، آهنربا، اشعه‌ی ایکس، دمای شدید و فرسودگی اشاره کرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : بشر احتمالاً تا ۴۰۰ هزار سال آینده از وجود فرازمینی‌ها آگاه نخواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، با وجود تعداد زیاد …