تک تایمز : عملکرد نسبتاً ناامیدکننده تراشه Snapdragon 7 Gen 1 در بنچمارک Geekbench

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اسنپدراگون ۷ نسل یک (Snapdragon 7 Gen 1) به‌عنوان تراشه‌ی میان‌رده‌ی کوالکام در سال ۲۰۲۲ به‌زودی معرفی می‌شود و گوشی‌های میان‌رده آینده‌ی اوپو مانند Reno8، از این تراشه بهره خواهند برد. به‌گزارش notebookcheck، افشای اطلاعات جدید عملکرد نسبتاً ناامیدکننده تراشه‌ی مذکور در بنچمارک Geekbench را نشان می‌دهد.

اسنپدراگون ۷ نسل یک ظاهراً در آزمون تک‌هسته‌ای ۷۱۲ امتیاز و در آزمون چندهسته‌ای ۲۳۸۵ امتیاز را به‌ دست آورده است. پیش‌بینی می‌شود تراشه اسنپدراگون ۷ نسل رقیب اسنپدراگون ۸۷۰ باشد.

تراشه اسنپدراگون ۷ نسل یک در گیک‌بنچ

ناگفته نماند که تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۷۰ به‌ترتیب امتیازهای ۹۹۳ و ۳۳۰۶ را کسب کرده است که ظاهراً عملکرد بهتری از اسنپدراگون ۷ نسل یک ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، امتیاز اسنپدراگون ۷ نسل یک در آزمون‌های تک‌هسته‌ای و چند‌هسته‌ای از اسنپدراگون ۷۷۸G با امتیاز به‌ترتیب ۷۸۰ و ۲۸۶۴ کمتر است.

مقاله‌ی مرتبط:

در مجموع، امتیاز‌های کسب‌شده‌ی اسنپدراگون ۷ نسل یک در Geekbench بسیار پایین‌تر از انتظارات است. این احتمال وجود دارد که اعداد غیر قابل اعتماد یا حداقل تصویر بدی از توانمندی‌های واقعی تراشه باشد. بااین‌حال، سرعت کلاک هسته فهرست‌شده با اعداد ارائه‌شده از گزارش‌های قبلی مطابقت دارد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : توییتر به‌دلیل سوءاستفاده از اطلاعات شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار جریمه شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، براساس گزارش ورج، توییتر …