تک تایمز : جک دورسی می گوید او هرگز مدیرعامل توییتر در زمان ایلان ماسک نخواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

جک دورسی مدیرعامل سابق توییتر در جدیدترین اظهارنظر خود گفته است که در زمان ایلان ماسک مسئولین مدیریت این شرکت را برعهده نخواهد گرفت.

دورسی گفته است که هیچ کس نباید تا ابد مدیرعامل توییتر باقی بماند. او که در سال ۲۰۰۸ از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفته بود، بار دیگر در سال ۲۰۱۵ به این سمت بازگشت و ‌مجددا در سال ۲۰۲۰ از مدیرعاملی توییتر استعفا داد.

بعد از استعفای او، پاراگ آگراول به این سمت انتخاب شد و به نظر می‌رسد که او برای مدت طولانی در این جایگاه باقی نخواهد ماند. با خرید توییتر توسط ایلان ماسک ظاهرا شرایط در توییتر تغییر خواهد کرد و شایعاتی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه او به‌طور موقت مدیرعامل توییتر خواهد شد.

با این‌حال، به نظر می‌رسد که ماسک وقت کافی برای تصاحب این سمت نخواهد داشت و همزمان نخواهد نتوانست چندین شرکت را مدیریت کند. بنابراین به احتمال زیاد یک نفر دیگر را برای این کار انتخاب خواهد کرد.‌

خیلی‌ها فکر می‌کنند که انتخاب اول ایلان ماسک برای سمت مدیرعاملی توییتر جک دورسی است‌‌. ماسک در حال حاضر از وضعیت فعلی توییتر راضی نیست و به همین‌خاطر قصد دارد تغییراتی در این شرکت ایجاد بکند.

جک دورسی هم‌اکنون مدیرعامل شرکت رمزارزی Square است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که در ادامه چه اتفاقاتی در توییتر می‌افتد.

منبع: Theverge

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مانیتور گیمینگ ۳۴ اینچی MSI با فناوری QD-OLED و نرخ نوسازی ۱۷۵ هرتز معرفی شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، MSI در نمایشگاه کامپیوتکس …