تک تایمز : لیست بازیهای رایگان این هفته اپیک گیمز

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

لیست بازیهای رایگان این هفته اپیک گیمز

علاوه بر Prey، دو بازی ارزشمند دیگر شامل Jotun: Valhalla Edition و Thunder Lotus and Redout: Enhanced Edition (ساخته استودیوی ۳۴BigThings) است. در صورت تمایل به مدت یک هفته فرصت خواهید داشت تا این عناوین را به حساب کابری خود اضافه کنید.

بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز

بازی Prey یکی از عناوین بسیار خوب استودیوی آرکین است؛ داستان بازی در سال ۲۰۳۲ و در یک ایستگاه فضایی به اسم Talos I آغاز می‌شود. کلیت داستان درباره یک آزمایشی است که می‌تواند آینده بشریت را تغییر دهد، اما همه چیز به خوبی پیش نرفته و ایستگاه توسط بیگانگان متخاصم تسخیر می‌شود. بازیکن با استفاده از ابزار و سلاح‌هایی که در اختیار دارد، باید پرده از راز ماجرا بردارد، زیرا سرنوشت Talos I و تمام خدمه آن را در دستان شماست.

عنوان بعدی، Jotun است که در واقع یک بازی اکشن با محوریت اکتشاف بوده و بر اساس اساطیر اسکاندیناوی ساخته شده است. بازیکن در نقش ثورا، یک جنگجوی وایکینگ ایفای نقش خواهد کرد که در یک تراژدی جان خود را از دست داد و اکنون باید برای ورود به والهالا خود را به خدایان اثبات کند.

بازی Redout هم یک بازی مسابقه‌ای سرعتی آرکید برگرفته از آثار کلاسیک است که تجربه رانندگی چالش‌برانگیز، سریع، سخت را به کاربران خود ارائه می‌کند. به مانند همیشه، همه این بازی‌ها تا ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) در دسترس هستند و می‌توانید به کتابخانه خود اضافه کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : نحوه رفع مشکل CPU Usage در ویندوز ۱۱

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، یکی از مشکلات عمده …