تک تایمز : توسعه‌دهندگان اپل با مشکلی مواجه هستند که از انتشار اپلیکیشن در اپ‌استور مانع می‌شود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

گزارش‌های مربوط به مشکل جدیدی که برای توسعه‌دهندگان اپل ایجاد شده است، اولین‌بار سه‌شنبه‌ی هفته‌ی گذشته آغاز شد؛ درست هنگامی که توسعه‌دهنده‌ای پستی درباره‌ی مواجه‌شدن با پنجره‌ی خطا با عنوان «خطا در تجزیه‌‌وتحلیل نسخه‌ی برنامه» منتشر کرد. وی وقتی که قصد داشت اپلیکیشن خود را منتشر کند، با این پیام مواجه شد. پس از ارسال اولین پست در انجمن گفت‌وگوی توسعه‌دهندگان، بیش از ۱۵ صفحه نظر از سایر توسعه‌دهندگان منتشر شد که همگی با مشکل مشابهی مواجه شده‌ بودند.

AppleInsider می‌گوید اپل تصدیق کرده است که در صفحه‌ی وضعیت توسعه‌دهندگان، مشکلی در سیستم تحویل محتوای برنامه‌نویس وجود دارد؛ بااین‌حال، مشخص نیست آيا این مسئله با اشکال توزیع و اعتبارسنجی اپلیکیشن‌ها پیش از انتشار در اپ‌استور ارتباط دارد یا خیر. ظاهراً این باگ همچنان وجود دارد؛ زیرا انتشار پست‌های جدیدی از توسعه‌دهندگان را شاهد هستیم که به مواجهه آنان با این مشکل اشاره می‌کند.

خطای انتشار برنامه در اپ استور اپل

مقاله‌های مرتبط:

برخی از توسعه‌دهندگان خاطرنشان کرده‌اند که حذف داده‌ها و آرشیو‌های مشتق‌شده که قبلاً با همان نسخه از برنامه ایجاد شده‌اند، می‌تواند مشکل را برطرف کند. البته در برخی مواقع، برای برطرف‌کردن این باگ، به تلاش‌ بسیاری نیاز خواهید داشت. برخی دیگر از توسعه‌دهندگان نیز اشاره کرده‌اند که این راهکار مشکل آن‌ها را رفع نکرده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : تاثیر بازگشت معاملات وال‌استریت بر ارزش بیت‌کوین

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، بازگشت معاملات وال …