تک تایمز : مایکروسافت تغییرات جدید سرویس Loop را معرفی کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مایکروسافت در جریان برگزاری مراسم بیلد ۲۰۲۲ اعلام کرد توسعه‌دهندگان به‌زودی می‌توانند مؤلفه‌های Loop را ازطریق Adaptive Cards برای سرویس مایکروسافت ۳۶۵ بسازند. براساس گزارش ویندوز سنترال، این مؤلفه‌ها در بین اپلیکیشن‌های مایکروسافت ۳۶۵ نظیر اوت‌لوک و تیمز همگام‌سازی می‌شوند تا کار گروهی روی آن‌ها ساده‌تر باشد.

برای مثال می‌توانید جدولی داخل یک سند ورد ایجاد کنید و شاهد ویرایش هم‌زمان آن توسط فردی باشید که همان جدول را در داخل اکسل باز کرده است. مایکروسافت می‌گوید توسعه‌دهندگان همچنین خواهند توانست به هنگام نوشتن ایمیل، مؤلفه‌های Loop را با استفاده از Contex IQ ازطریق Editor ایجاد کنند.

اسکرین شات مایکروسافت تیمز روی ویندوز 11

Microsoft Loop اپلیکیشن نسبتاً جدیدی است که در اواخر سال ۲۰۲۱ معرفی شد. مایکروسافت به هنگام معرفی Loop گفت مؤلفه‌های این سرویس نقش به‌سزایی روی افزایش بهره‌وری دارند و کاربران می‌توانند کارهای مختلف را با همکاری هم تکمیل کنند. مؤلفه‌های Loop موارد مختلفی را شامل می‌شوند؛ از نمونه‌های ساده مثل جدول، فهرست و یادداشت گرفته تا نمونه‌های پیچیده‌تر.

به‌طور کلی Microsoft Loop به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به جابه‌جایی در بین اسناد و اپلیکیشن‌های مختلف روی پروژه‌های مایکروسافت ۳۶۵ با هم همکاری کنید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مدیرعامل سابق گوگل: تعریف درستی از متاورس وجود ندارد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، اشمیت گفت حتی …