تک تایمز : رونمایی از دوچرخه برقی هارلی دیویدسون بدون کمک فنر جلو و عقب

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

رونمایی از دوچرخه برقی هارلی دیویدسون بدون کمک فنر جلو و عقب

اگر به دنبال خرید دوچرخه ای با قابلیت های زیاد و سیستم تعلیق حرفه ای هستید، خرید دورچه هارلی دیویدسون را فراموش کنید چرا که این دوچرخه تمرکز زیادی بر روی سیستم تعلیق نکرده و بر طبق ادعای سازنده ش تنها قابلیت جذب ضربه آن در تنظیم صندلی نشستن دوچرخه سوار است که تا ۵ میلیمتر قابل تنظیم است.

این شرکت در توضیح ساخت این دوچرخه برقی گفت: “بدون سیستم تعلیق پیچیده، بدون پیشرانه پیچیده برای تنظیم – فقط دو چرخ، یک دنده، و یک هدف، برای ایجاد مستقیم ترین ارتباط بین شما و مسیر.”

اگر از طراحی غیرمرسوم این دوچرخه بگذریم، Bash/Mtn شبیه یک دوچرخه الکتریکی مناسب به نظر می رسد. این دوچرخه دارای یک باتری ۵۲۹ وات ساعتی قابل تعویض است که بسته به نوع جاده، بین ۳۰ تا ۹۵ مایل را می پیماید. شارژ کامل باتری کمتر از ۵ ساعت طول می کشد اگرچه در حدود ۷۵ درصد از ظرفیت باتری در ۲ ساعت و نیم شارژ می شود. این دوچرخه این قابلیت را دارد که به محض اینکه سرعت شما به ۲۰ مایل در ساعت رسید، ترمزها دیسکی و هیدرولیکی TRP را به طور اتوماتیک فعال کند. لاستیک های این دوچرخه ۲۷٫۵ اینچی بدون تیوپ و ساخت شرکت میشلن هستند.

دوچرخه Bash/Mtn با قیمت ۳۹۹۹ دلار نسبت به دورچه های برقی شرکت های ترک، کنیون، جاینت مقرون به صرفه تر است. این شرکت قصد دارد تنها ۱۰۵۰ عدد از این دوچرخه ها را تولید کند که ۵۲۵ تا از انها برای فروش در آمریکا در نظر گرفته شده اند.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : افشای تاریخ انتشار نسخه بتای Modern Warfare 2

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، پیش از این در …