تک تایمز : سامسونگ شدت تاخوردگی نمایشگر گلکسی زد فولد ۴ را کاهش می‌دهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مرداد ماه سال گذشته شاهد رونمایی از نسل سوم گوشی تاشو سامسونگ با نام گلکسی زد فولد ۳ بودیم و انتظار می‌رود تا در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۲ نسل جدید آن نیز معرفی شود. تاکنون اطلاعات بسیار کمی از گلکسی زد فولد ۴ منتشر شده اما به‌تازگی یکی از افشاگران مطرح دنیای موبایل صحبت‌هایی را درباره صفحه‌نمایش و پوشش سطح آن منتشر کرده است.

مقاله‌ی مرتبط:

Ice Universe یکی از افشاگران باسابقه دنیای تکنولوژی اطلاعاتی از نمایشگر گلکسی زد فولد ۴ منتشر کرده است. طبق این گزارش سامسونگ در نسل چهارم گوشی تاشو خود از نمایشگری با خط تاشدگی مرکزی سطحی‌تری بهره خواهد برد و تجربه کشیدن انگشت از قسمتی به قسمت دیگر بسیار روان‌تر خواهد بود. چنین تغییری قطعاً اتفاقی مهم خواهد بود و باید ببینیم که سامسونگ برای بهبود لولای دستگاه چه تغییراتی را تدارک دیده است.

درحقیقت به‌نظر می‌رسد نسل جدید Super Ultra Thin Glass دلیل اصلی کاهش تاخوردگی نمایشگر خواهد بود و علاوه‌براین افزایش مقاومت دربرابر خط‌وخش را نیز به‌دنبال خواهد داشت.

نمایشگر کاور گلسی زد فولد ۲ سامسونگ Samsung Galaxy Z Fold 2

این افشاگر در ادامه به نسبت صفحه ۲۳:۹ صفحه‌نمایش خارجی و ۶:۵ نمایشگر داخلی نیز اشاره کرده است. از این رو در زد فولد ۴ با طراحی مربعی‌تری مواجه خواهیم بود. علاوه‌براین گلکسی زد فولد ۴ در قسمت طراحی دوربین نیز تغییراتی را شامل خواهد شد و کره‌ای‌ها احتمالاً از طراحی دوربین‌های گلکسی S22 اولترا در گوشی تاشو بعدی خود استفاده می‌کنند.

مقاله‌ی مرتبط:

امید می‌رود تا سامسونگ در کنار گلکسی زد فولد ۴ از گلکسی زد فلیپ ۴ نیز رونمایی کند و تغییرات اعلام‌شده توسط Ice Univerce برای مدل کوچک‌تر نیز اعمال شود. البته درباره زد فلیپ ۴ گفته شده که طراحی این مدل کمی متفاوت‌تر از نسل‌های پیشین خود خواهد بود ولی همچنان جزئیاتی دراین‌باره دردسترس نیست.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : گوگل کلاد چیست و چطور کار می کند؟

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،   GCP یا گوگل …