تک تایمز : سونی به رکورد فروش ۲۰ میلیون پلی استیشن ۵ دست یافت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

خریداران پلی‌استیشن ۵ به‌دلایل مختلفی مثل کمبود عرضه، با مشکلاتی در خرید این کنسول مواجه هستند. سونی تمایل دارد میزان تولید این کنسول را افزایش دهد و امروز رسماً اعلام کرد به رکورد فروش ۲۰ میلیون پلی‌استیشن ۵ دست یافته است. البته پلی‌استیشن ۴ در بازه‌ی زمانی کوتاه‌تری به این رکورد رسید، اما سونی امیدوار است پلی‌استیشن ۵ بتواند با شتاب بیشتری روانه‌ی بازار شود و ازنظر میزان فروش تا سال آینده از نسل قبلی خود پیشی بگیرد. ورونیکا راجرز، معاون فروش جهانی و عملیات تجاری پلی‌استیشن می‌گوید برای رسیدن به این هدف، سونی درحال برنامه‌ریزی برای افزایش درخورتوجه در میزان تولید در سال جاری است.

به گزارش Wccftech، سونی در بخشی از توضیحات خود گفت:

ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم واحد سرگرمی‌های سونی بیش از ۲۰ میلیون کنسول پلی‌استیشن ۵ در سرتاسر جهان فروخته است. تیم‌های ما از زمان معرفی پلی‌اسیتشن ۵، به‌طور خستگی‌ناپذیر کار کرده‌اند تا یک کنسول بازی نسل جدید ارائه دهند و اکنون می‌خواهیم از طرفداران و حمایت آن‌ها تشکر کنیم. اشتیاق شما به نام تجاری پلی‌استیشن چیزی است که ما را هدایت می‌کند و الهام‌بخش ما برای نوآوری در فناوری‌های جدید، مهندسی آینده بازی و ادامه‌ی ایجاد بهترین مکان برای بازی است.

آن دسته از طرفدارانی که هنوز موفق به خرید پلی‌استیشن ۵ نشده‌اند، لطفاً درنظر داشته باشید که ما درحال برنامه‌ریزی برای افزایش میزان تولید این کنسول در سال جاری هستیم و با تلاش بی‌وقفه اطمینان حاصل خواهیم کرد که پلی‌استیشن ۵ برای هرکسی که قصد خرید آن را دارد دردسترس باشد.

مقاله‌ی مرتبط:

کنسول‌های ایکس‌باکس سری X و سری S در ماه‌های اخیر نسبت به پلی‌استیشن ۵ فروش بیشتری را تجربه کرده‌اند. کنسول‌های مایکروسافت دردسترس‌تر بوده و البته مثل پلی‌استیشن‌ ۵ سروصدای زیادی به‌پا نکردند، بنابراین سونی عرضه‌ی جدیدترین نسل کنسول خود را آغاز کرده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : افشای تاریخ انتشار نسخه بتای Modern Warfare 2

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، پیش از این در …