تک تایمز : انتشاری تصویری رسمی از شاسی بلند الکتریکی پولستار ۳

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

 

انتشاری تصویری رسمی از شاسی بلند الکتریکی پولستار ۳

احتمالاً پولستار نیز بخش اعظم پتانسیل خود را در این خودرو بکار خواهد گرفت چراکه در حال حاضر، شاسی بلندهای الکتریکی، جزو سریع‌ترین بخش‌های در حال رشد در صنعت خودرو هستند. پولستار ۳ در ایالات‌متحده و چین تولید خواهد شد و اولین نمونه‌های آن در اوایل سال آینده وارد خطوط مونتاژ می‌شوند. البته مشتریان می‌توانند بلافاصله پس از نمایش اولیه آن در ماه اکتبر، این خودرو را سفارش دهند.

هنوز همه جنبه‌های فنی این شاسی‌بلند الکتریکی مشخص نشده، اگرچه پولستار می‌گوید که برای برد هدف‌گذاری‌شده بین دو شارژ برای بیش از ۶۰۰ کیلومتر مسافت، این خودرو به یک سیستم الکتریکی دو موتوره متکی است که توسط یک باتری بزرگ تغذیه می‌شود. به خاطر داشته باشید که این ارقام بر اساس چرخه آزمایش WLTP در اروپا است.

توماس اینگنلات، مدیر عامل پولستار، اظهار داشت:

پولستار ۳، شاسی بلندی برای عصر خودرهای الکتریکی است. هویت طراحی ما با این خودروی الکتریکی لوکس رده بالا، با شخصیت برند قوی و فردی آن، تکامل می‌یابد. با این خودرو، ما کلمه “اسپرت” را به شاسی بلندها باز می‌گردانیم و البته به ریشه‌های عملکردی خود نیز وفادار خواهیم ماند.

براساس آنچه تاکنون می‌دانیم، پولستار ۳ در یک نسخه تک موتوره به عنوان جایگزینی مقرون‌به‌صرفه تر برای مدل‌های برتر نیز در دسترس خواهد بود. به‌طور کلی، این شاسی بلند الکتریکی به عنوان محصولی گران‌تر و لوکس‌تر از نسل بعدی ولوو XC90 قرار می‌گیرد که پلتفرم خود را با آن به اشتراک گذاشته است. با این حال، این خودرو از پیشرانه‌های انحصاری استفاده خواهد کرد که قرار نیست در XC90 نیز در دسترس باشند.

پولستار ۳ بخشی از برنامه‌های این برند برای توسعه است که شامل افزایش حضور آن به حداقل ۳۰ بازار جهانی تا پایان سال آینده میلادی می‌شود. این خودروساز می‌خواهد تا اواسط دهه آینده، فروش جهانی خود را از حدود ۲۹۰۰۰ خودرو در سال ۲۰۲۱ به ۲۹۰۰۰۰ دستگاه در سال ۲۰۲۵ افزایش دهد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : تبلت HTC A101 با نمایشگر ۱۰ اینچی و دوربین دوگانه معرفی شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، اچ تی سی هفته‌ی …