اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

تک تایمز : با کاهش محدودیت‌های کووید در چین، میزان فروش لپ‌تاپ در ماه می افزایش یافت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

نتایج تحقیقات دیجی‌تایمز حاکی از آن است که با برداشته شدن قرنطینه‌های ناشی از کووید در شرق چین، عرضه‌ی محصولات پنج شرکت برتر سازنده‌ی لپ‌تاپ جهان در ماه می نسبت به ماه قبل از آن مجموعاً ۳۴ درصد افزایش یافته، اما با تقاضای ضعیف بازار که فروشندگان را محدود کرده بود، میزان فروش لپ‌تاپ نسبت به ماه مشابه سال گذشته همچنان کم‌تر است.

به گزارش دیجی‌تایمز، لنوو، در ماه می بهترین عملکرد را میان پنج برند برتر سازنده‌ی لپ‌تاپ داشت و حجم فروش تولیدکنندگان چینی نیز از رقبای آمریکایی آن‌ها یعنی دل و HP پیشی گرفت. لنوو به‌عنوان بزرگ‌ترین برند تولید‌کننده‌ی لپ‌تاپ در جهان پس از اینکه ماه آوریل با کاهش شدید عرضه مواجه شد، اکنون توانسته در ماه می به رشد بالایی دست یابد.

با شروع مجدد فعالیت تأمین‌کنندگان تجهیزات HP در چین ازجمله Quanta Computer و Compal Electronics، محموله‌های این شرکت در ماه می رشدی دورقمی را تجربه کرد. افزایش عرضه‌ی محصولات دل در این بازه‌ی زمانی از لنوو و HP کمتر بود، زیرا محموله‌های این شرکت در ماه آوریل به‌اندازه‌ی سایر شرکت‌ها تحت تأثیر محدودیت‌ها قرار نگرفت.

مجموع فروش برترین تأمین‌کنندگان تجهیزات لپ‌تاپ در ماه می تقریباً ۴۰ درصد افزایش یافته است. عرضه قطعات هردو شرکت Compal و Qunata در ماه می بسیار درخورتوجه بود، زیرا با برداشته شدن محدودیت‌های ناشی از کووید در چین، میزان تولید آن‌ها درحال بازگشت به روال عادی است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مدل پایه وان‌پلاس ۱۰T با حافظه‌ی ۱۲۸ گیگابایت با قیمت ۹۶۰ دلار عرضه خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، طبق اطلاعات فاش‌شده در …