اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

تک تایمز : آپدیت بعدی ویندوز ۱۱ با یک فایل اکسپلورر بسیار سبک‌تر عرضه خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مایکروسافت خود را برای عرضه آپدیت ۲۲H2 ویندوز ۱۱ آماده می‌کند. این آپدیت با نام رمزی Sun Valley 2 قرار است یک فایل اکسپلورر بازطراحی‌شده ارائه کند. 

نسخه جدید فایل اکسپلورر ویندوز ۱۱ ظاهرا به کاربران اجازه خواهد داد تا تعداد یک صفحه بازشده را بدون باز کردن تب‌های جدید افزایش دهند. این ویژگی باعث خواهد شد تا سیستم‌عامل شما بسیار سبک‌تر شود و کارها با روانی بیشتری انجام شود. 

ویندوز ۱۱

طبق یک گزارش، هر تب باز شده در فایل اکسپلورر فعلی ویندوز ۱۱ باعث اشغال فضای رم می‌شود و در آپدیت بعدی ویندوز ۱۱ با استفاده از قابلیت افزایش تعداد پنجره‌های بازشده بدون باز کردن تب جدید فضای رم آزادتر خواهد شد. 

همچنین باید بگوییم که نسخه جدید فایل اکسپلورر در آپدیت بعدی ویندوز ۱۱ دارای یک بنر در سمت چپ خود خواهد بود که به‌طور خودکار در مواقعی که نمایشگر بسیار تمیز است ‌هایلایت خواهد شد. 

نسخه جدید فایل اکسپلورر اکنون برای تعداد محدودی از اینسایدرها قابل دسترس است و در صورتی که همه چیز خوب پیش برود شاهد عرضه آن در آپدیت بزرگ ۲H2 خواهیم بود. 

مایکروسافت آپدیت بزرگ ویندوز را معمولا در ماه اکتبر ارائه می‌کند و باید منتظر بمانیم و ببینیم این شرکت چه قابلیت‌های جدید دیگری به ویندوز ۱۱ خواهد افزود.

منبع: Gizchina

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مدل پایه وان‌پلاس ۱۰T با حافظه‌ی ۱۲۸ گیگابایت با قیمت ۹۶۰ دلار عرضه خواهد شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، طبق اطلاعات فاش‌شده در …