اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

تک تایمز : توییتر به کارمندانش تذکر می‌دهد که درباره قرارداد با ایلان ماسک توییتی ارسال نکنند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

پس از این‌ که ایلان ماسک توییتی مبنی‌بر عقب‌نشینی از معامله‌ی ۴۴ میلیارد دلاری خرید توییتر منتشر کرد، این شبکه‌ی اجتماعی به کارمندان خود دستور داد به‌طور علنی درمورد این قرارداد اظهارنظر نکنند. مشاور عمومی توییتر در یادداشتی می‌گوید که کارکنان این پلتفرم باید از توییت‌ کردن یا به اشتراک‌ گذاشتن هرگونه اظهارنظر درمورد توافق‌نامه‌ی معامله‌ با ایلان‌ ماسک خودداری کنند.

به گزارش ورج، این یادداشت که متن کامل آن در ادامه‌ی مطلب آورده شده، به این واقعیت اشاره دارد که ادغام، یک موضوع حقوقی مستمر است. تیم ماسک ادعا می‌کند این شرکت از ارائه‌ی اطلاعات درمورد تعداد بات‌ها در پلتفرم خود امتناع کرده و از ماسک شکایت خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که معامله، طبق توافق اولیه انجام می‌شود.

پس از انتشار خبری مبنی‌بر این‌ که ماسک قصد دارد از معامله‌ی خرید توییتر خارج شود، کارمندان این شبکه‌ی اجتماعی به‌سرعت توییت‌های طنزآمیزی درباره‌ی وضعیت موجود منتشر کردند. یکی از آن‌ها در توییتی نوشت که به‌طور یک‌جانبه، وام مسکن من را لغو کرده‌اند و خوشحال بودند که دیگر مجبور به پرداخت آن نخواهند بود و این سؤال مطرح می‌شود که آیا ماسک از نظر قانونی واقعاً می‌تواند فقط نه بگوید و معامله را ترک کند؟ توییت دیگری به سفر کارکنان به دیزنی اشاره کرده که پس از اعلام خبر خروج ماسک از قرارداد، به‌عنوان اقدامی برای کاهش هزینه‌ها لغو شده است.

مقاله‌ی مرتبط:

متن کامل یادداشتی که شان ادجت، مشاور عمومی توییتر به کارمندان این شرکت کرد به شرح زیر است:

امروز ما یک اخطار فسخ احتمالی قرارداد ازطرف ایلان ماسک دریافت کردیم و هیئت‌مدیره‌ی توییتر درپاسخ به آن، بیانیه‌ی زیر را صادر کرد:

هیئت‌مدیره‌ی توییتر متعهد به بستن معامله براساس قیمت و شرایط توافق‌شده با آقای ماسک است و قصد دارد اقدامات قانونی را برای اجرای توافق‌نامه‌ی ادغام، دنبال کند. ما اطمینان داریم که در دادگاه پیروز خواهیم شد.

با توجه به این‌ که این موضوع حقوقی درحال انجام است، باید از توییت‌ کردن یا اشتراک‌گذاری هرگونه اظهارنظر درمورد توافق‌نامه‌ی ادغام، خودداری کنید. درصورت امکان، به اشتراک‌گذاری جزئیات در این مورد ادامه خواهیم داد، اما باید بدانید که طول این مدت، نمی‌توانیم اطلاعات زیادی منتشر کنیم و با محدودیت‌هایی مواجه هستیم.

هنوز مشخص نیست این رویه چقدر طول خواهد کشید و ما از صبر و تعهد مدوام شما نسبت به کارهای مهمی که در دست اجرا داریم، قدردانی می‌کنیم.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مک‌ مینی M2 و M2 Pro بدون تغییر ظاهری در دست ساخت است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، مارک گورمن از بلومبرگ …