تک تایمز : زندگی شبانه به سبک اسنپ‌اکسپرس

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

«از حدود ۴۰۰ سوپرمارکتی که در تهران با اسنپ‌اکسپرس همکاری می‌کنند، ساعت کاری ۱۹ فروشگاه تا ۲ بامداد تمدید شد.» این خبر را اسنپ‌اکسپرس، سرویس تحویل فوری کالاهای سوپرمارکتی اسنپ، اعلام کرده است. با‌‌‌‌توجه‌‌‌به پراکندگی جغرافیایی این فروشگاه‌ها، شهروندان تهرانی در نقاط مختلف شهر می‌توانند کالاهای سوپرمارکتی را تا ساعت ۲ بامداد به‌صورت اینترنتی بخرند و در منزل تحویل بگیرند.

همچنین از روز چهارشنبه ۲۲ تیر تا پایان این ماه، ۱۰ درصد تخفیف بیشتر برای سفارش‌هایی که بین ساعات ۲۲ تا ۲ بامداد ثبت می‌شوند، در نظر گرفته شده است. فروشگاه‌هایی که در این طرح برای سرویس‌دهی به مشتریان فعالیت می‌کنند، در شرق، شمال، جنوب و غرب تهران پراکنده هستند. اهالی تهران‌پارس تا ستارخان، سعادت‌آباد تا شهرک بعثت و دروازه شمیران تا الهیه همه زیر پوشش سوپرمارکت‌هایی قرار دارند که ساعت فروش اینترنتی آن‌ها تمدید شده است.

گفتنی است با‌‌‌توجه‌‌‌به گرمای هوای تابستان، موکول‌‌شدن بسیاری از خریدهای روزمره شهروندان به ساعات پایانی شب می‌تواند در کاهش مصرف انرژی مؤثر باشد. شورای شهر تهران هم در سال‌های اخیر به‌دنبال اجرای طرح زیست شبانه تهران بود که به‌صورت آزمایشی در مناطقی از تهران اجرایی شد و البته بعد از شیوع کرونا عملاً این طرح کنار رفت.

به‌زعم کارشناسان، توزیع و فروش اینترنتی کالا در ساعات پایانی شب این مزیت را برای خانواده‌ها به‌همراه دارد که بدون قرارگرفتن درمعرض خطرات و آسیب‌های اجتماعی سفارش خود را دریافت کنند. همچنین، از بار ترافیکی شهر کاسته می‌شود و کسب‌وکارها در شب‌های تابستان رونق بیشتری پیدا می‌کند. با کلیک روی این لینک، می‌توانید به فروشگاه‌های اسنپ‌اکسپرس دسترسی داشته باشید.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : حذف پیام واتساپ پس از ارسال بعد از ۴۸ ساعت

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، حذف پیام واتساپ پس …