تک تایمز : پیام صوتی به استاتوس واتس‌اپ افزوده می‌شود

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


ارسال عکس، ویدیو و متن در قالب استوری که پس از گذشت یک روز ناپدید می‌شوند، توسط اسنپ چت ابداع شد و پس از آن اینستاگرام و اپلیکیشن‌های دیگر از این ایده کپی کردند. کپی‌برداری شرکت مِتا از قابلیت استوری، بیشتر به چشم آمد. این شرکت علاوه بر اپلیکیشن‌های اینستاگرام و فیس بوک، در واتس‌اپ هم این قابلیت را در قالب “استاتوس” معرفی کرد. در حال حاضر کاربران می‌توانند عکس، ویدیو، تصویر متحرک و پیام متنی در استاتوس خود ارسال کنند اما ممکن است به زودی بتوانند از گزینه جدید افزودن پیام صوتی به استاتوس برخوردار شوند.

به گزارش تک تایمز از ایسنا، طبق شواهدی که توسط وب سایت WABetaInfo مشاهده شده است، واتس‌اپ سرگرم کار روی گزینه‌ای است که به کاربران امکان می‌دهد پیامهای صوتی را ضبط کرده و در استاتوس حساب کاربری خود بارگذاری کنند. به محض این که قابلیت مذکور عرضه شود، واتس‌اپ به کاربران اجازه خواهد داد همانند پیامهای صوتی که در یک مکالمه ضبط می‌کنند، پیام صوتی خود برای استاتوس را ضبط کنند.

برای پیامهای صوتی که در استاتوس قرار گرفته و با مخاطبان در واتس‌اپ به اشتراک گذاشته می‌شوند، کاربران می‌توانند از تنظیمات حریم خصوصی مشابهی که برای تصاویر و ویدیوها استفاده می‌کنند، بهره ببرند و پیامهای صوتی هم مانند آنها رمزنگاری نقطه به نقطه خواهند شد.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، واتس‌اپ تنها اپلیکیشنی نیست که در حال آزمایش فراهم کردن امکان ارسال پست‌های صوتی است. توییتر هم مدتی است در حال آزمایش گزینه‌ای برای ارسال توییت‌های صوتی در نسخه iOS این اپلیکیشن است اما این قابلیت هنوز برای همه کاربران فراهم نشده است.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : محققان با استفاده از اَبَرکامپیوترهای معمولی برتری کوانتومی گوگل را رد کردند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، گوگل در سال ۲۰۱۹ …