تک تایمز : نسخه وب اسنپ چت سرانجام عرضه شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اسنپ چت بعد از حدود یک دهه سرانجام نسخه وب خود را عرضه کرده است. این اپلیکیشن تاکنون فقط روی گوشی‌های موبایل قابل دسترس بود و حالا شما می‌توانید آن را روی نمایشگر بزرگ کامپیوترها مشاهده کنید. 

استفاده از نسخه وب اسنپ چت نیاز به این دارد که کاربر پولی این اپلیکیشن باشید یا اینکه در مناطق خاصی از دنیا زندگی کنید. این نسخه شامل برخی از قابلیت‌های خوب نسخه موبایلی مثل Chat Reply و  Chat Reactions می‌شود. سایر قابلیت‌ها نیز ظاهرا قرار است در آینده نزدیک ارائه شوند‌. ضمن شما در نسخه وب اسنپ چت می‌توانید تماس‌های خود در نسخه موبایلی را از همان جاییکه مانده ادامه دهید. 

طبق آمار موجود، اسنپ چت هم‌اکنون بیش از ۳۳۰ میلیون کاربر دارد و بیش از ۱۰۰ میلیون نفر از این کاربران از قابلیت‌های صوتی و ویدیویی آن استفاده می‌کنند. 

در حال حاضر، فقط کاربران اسنپ چت پلاس در انگلیس، آمریکا و کانادا و‌ همچنین کاربران عادی اسنپ چت در استرالیا و نیوزلند می‌توانند از نسخه وب اسنپ چت در مرورگر کروم استفاده کنند و قرار است به‌زودی سایر مرورگرها نیز از آن پشتیبانی کنند. 

همانطور که می‌دانید اسنپ چت اخیرا نسخه پولی خود را به نام اسنپ چت پلاس عرضه کرد که هزینه اشتراک ماهانه آن ۳.۹۹ دلار در ماه است و شامل قابلیت‌‌های منحصربه‌فردی می‌شود. اسنپ چت پلاس همچنین قابلیت‌های آزمایشی سرویس اصلی را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد.

کاربران این سرویس می‌توانند یکی از کاربران دیگر را به عنوان بهترین دوست خود مشخص کنند اما متاسفانه قابلیت حذف تبلیغات را نخواهند داشت. اسنپ چت پلاس در حال حاضر در کشورهای آمریکا، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، استرالیا، نیوزلند، عربستان سعودی و امارات در دسترس قرار گرفته و در ماه‌های آینده نیز برای سایر کشورها عرضه خواهد شد.

منبع: Techspot

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : اتصال دو سامانه جدید به پنجره واحد خدمات دولت هوشمند

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، پنجره ملی خدمات …