تک تایمز : سامسونگ‌ ظاهراً در گوشی‌های گلکسی A34 ،A24 و A54 از دوربین‌ عمق‌سنج استفاده نخواهد کرد‌

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

طبق یک گزارش جدید ظاهرا سامسونگ‌ قصد دارد سال آینده هیچ ‌دوربین‌ عمق‌سنجی در گوشی‌های گلکسی A24, A34 و A54 استفاده نکند‌. البته همچنان یک دوربین ماکرو ‌روی این گوشی‌ها وجود خواهد داشت. ولی به نظر می‌رسد که سامسونگ می‌خواهد مثل گوشی ناتینگ فون ۱ با حذف دوربین‌های اضافی فقط دو دوربین در سه‌ گوشی میان‌رده فوق استفاده کند. ‌

در طول سال‌های گذشته، اکثر گوشی‌های میان‌رده فقط از دو دوربین اصلی و فوق عریض در پنل پشتی خود استفاده ‌کرده‌اند، اما برخی شرکت‌ها ترجیح‌شان این بوده که یک‌ یا دو دوربین دیگر (ماکرو و عمقی) نیز به این ‌مجموعه اضافه کنند. 

شاید دلیل این کار آن باشد که شرکت‌های مذکور فکر می‌کنند که هرچه تعداد دوربین‌های پشت یک گوشی بیشتر باشد مشتریان تمایل بیشتری به خرید آن‌ها خواهند داشت اما این موضوع هنوز اثبات نشده است. با این حال به نظر می‌رسد که سامسونگ فعلا می‌خواهد یکی از این دوربین‌ها را حذف کند. 

طبق گزارش امروز، گوشی گلکسی A24 از سه دوربین ۵۰/۸/۲ مگاپیکسلی، گوشی A34 از سه دوربین ۴۸/۸/۲ مگاپیکسلی و گلکسی A54 از سه دوربین ۵۰/۵/۵ مگاپیکسلی بهره خواهند برد. دوربین سوم همه سر گوشی فوق از نوع ماکرو ‌خواهد بود. ‌

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم این تغییرات چه تاثیری در فروش سه گوشی فوق خواهند داشت. گفته می‌شود سامسونگ این گوشی‌ها را اوایل سال آینده معرفی خواهد کرد. 

نظر شما درباره این‌ موضوع چیست؟

منبع: GSMArena

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : برخورد شهاب‌سنگ‌‌‌‌ها چهار میلیارد سال پیش قاره‌ها را شکل داد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، دانشمندان ادعا کرده‌اند …