اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

تک تایمز : پیش‌بینی‌ها از تغییرات در طراحی اپل‌واچ پرو

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،


حدود دو ماه دیگر شرکت اپل از سه اپل واچ جدید خود رونمایی خواهد کرد. به گفته گورمن روزنامه‌نگار بلومبرگ، اپل واچ پرو شکل تکامل‌یافته‌ای از طراحی مستطیلی شکل اپل واچ فعلی است و در واقع خبری از تغییر اساسی در طراحی ساعت‌های هوشمند اپل در کار نخواهد بود. این به این معنی است که اپل واچ پرو با طراحی ساعت‌های هوشمند سال ۲۰۱۸ اپل، روانه بازار خواهد شد.

پیش‌تر وب‌سایت ۹ to5Mac گزارش داده بود که اپل واچ پرو جدید اپل، مجهز به صفحه نمایش بزرگ‌تر، عمر باتری بیشتر و سنسور جدید دمای بدن خواهد بود. از آن جایی که مچ دست معمولا مکانی نیست که افراد دمای بدن خود را از آنجا اندازه گیری کنند، غول آمریکایی باید از الگوریتم دقیقی در این مقوله بهره ببرد.

البته علاوه بر موارد بالا، گورمن معتقد است که این ساعت هوشمند می‌تواند با یک بار شارژ، شارژدهی چند روزه را به کاربران خود ارائه دهد. این قابلیت به لطف حالت low-power mode خواهد بود که اپل هنوز در مورد آن رسما صحبتی نکرده است.

همچنین طبق تأکید آقای کو سنسور اندازه‌گیری قند خون تا حداقل سال ۲۰۲۴ به ویژگی‌های سلامتی ساعت‌های هوشمند اپل اضافه نخواهد شد. باید دید در روز‌های آینده چه خبر‌های دیگری در مورد ساعت‌های هوشمند جدید اپل منتشر خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مک‌ مینی M2 و M2 Pro بدون تغییر ظاهری در دست ساخت است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، مارک گورمن از بلومبرگ …