تک تایمز : اطلاعات و اخبار جدید از بازی GTA VI | قهرمان بازی یک زن شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

اطلاعات و اخبار جدید از بازی GTA VI | قهرمان بازی یک زن شد

بر اساس گزارش بلومبرگ، بازی GTA VI دارای یک جفت شخصیت خواهد بود که با الهام از دو دزد بدنام بانی و کلاید الهام گرفته شده اند. شخصیت زن لاتین خواهد بود و داستان بازی در یک نسخه خیالی از میامی، فلوریدا و مناطق اطراف آن اتفاق می افتد. Rockstar از ارائه جزئیات بیشتر در خصوص گیم پلی بازی خودداری کرد.

 

بازی GTA V در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و اخیراً به آخرین نسل کنسول ها منتقل شد و دومین بازی پرفروش تاریخ در سال های اخیر شد. بلومبرگ گزارش می دهد که GTA VI از سال ۲۰۱۴ به شکلی در حال توسعه بوده است، اما به دلیل برخی مشکلات و تعهد سازنده به افزایش کیفیت و گیم پلی بازی، دیرتر از حد انتظار به بازار ارائه می شود.  

بر طبق اطلاعات جدید، قرار است که بازی قبل از مارس ۲۰۲۴ منتشر شود، اگرچه برخی از توسعه دهندگان به بلومبرگ گفته اند که هنوز در این مورد تردید دارند. بلومبرگ گزارش می دهد که نقشه بازی در ابتدا قرار بود مناطق وسیعی از آمریکای شمالی و جنوبی را در بر بگیرد، اما Rockstar این جاه طلبی را لغو کرد و در عوض قصد دارد مناطق و شهرهای بیشتری را پس از عرضه اضافه کند.

 

راک استار مدعی است به دلیل خشونت های اخیر علیه زنان اقدام به اضافه کردن یک شخصیت زن به شخصیت های اصلی این بازی کرده است. آنها همچنین گفته اند به دلیل مرگ دلخراش جرج فلوید، بخشی از گیم پلی داستان به این موضوع ارتباط پیدا خواهد کرد.

 

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : برخورد شهاب‌سنگ‌‌‌‌ها چهار میلیارد سال پیش قاره‌ها را شکل داد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، دانشمندان ادعا کرده‌اند …