تک تایمز : یک افشاگر: اپل عرضه مک پرو M1 را در لحظه آخر لغو کرد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

مارک گارمن، افشاگر خوش‌نام بلومبرگ، در مصاحبه‌ی جدیدی پیش‌بینی‌های خود درباره‌ی آینده‌ی کامپیوترهای سری مک اپل را مطرح کرده است. گارمن در بخشی از مصاحبه‌اش گفته است که اپل کامپیوتر پرقدرت مک پرو را به پردازنده‌ی M1 مجهز کرد و قصد داشت آن را عرضه کند؛ اما در‌نهایت تصمیم گرفت منتظر تولید پردازنده‌ی M2 Pro بماند. گارمن می‌گوید که مدل جدید مک پرو در اواخر سال جاری میلادی معرفی و سپس در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود.

مارک گارمن پیش‌تر در مقاله‌ای گفته بود اپل روی کامپیوتر مک پرو با پردازنده‌های M2 Ultra و M2 Extreme کار می‌کند. همچنین، او ادعا کرد که ابعاد مدل جدید مک پرو کوچک‌تر از مدل فعلی خواهد بود؛ اما طراحی را حفظ خواهد کرد. گارمن درباره‌ی مدل جدید مک مینی نیز صحبت کرده است. او می‌گوید مک استودیو شباهت زیادی به مک مینی دارد؛ به‌همین‌دلیل، دور از انتظار است که تولیدکننده‌ی آیفون بخواهد مک مینی را بازطراحی کند.

مقاله‌ی مرتبط:

مارک گارمن می‌گوید اپل افزون‌بر مک پرو جدید،‌ روی آی‌مک پرو مجهز به اپل سیلیکون نیز کار می‌کند. براساس پیش‌بینی‌های گارمن، آی‌مک پرو جدید سال آینده‌ی میلادی از راه می‌رسد. گارمن پیش‌تر گفته بود آی‌مک پرو بزرگ‌تر از مدل ۲۴ اینچی فعلی خواهد بود؛ اما طراحی مشابهی خواهد داشت. ۹to5Mac می‌نویسد افشاگر بلومبرگ قبلاً ادعا کرده بود که مدل جدید آی‌مک پرو در سال ۲۰۲۲ از راه می‌رسد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : گوگل بابت قطعی سرویسش عذخواهی کرد وزارت ارتباطات ایران نه!

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، سخنگوی این شرکت گفت …