تک تایمز : ویدیو جدید از گوشی Nothing Phone 1 روش جدا کردن و مونتاژ کردن دوباره آن را نمایش می‌دهد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

گوشی هوشمند Nothing Phone (1) با تبلیغات فراوان و ارائه‌ی ظاهری متفاوت، سعی دارد روح تازه‌ای به دنیای گوشی‌ها بدمد. یکی از ویژگی‌های اصلی این محصول، قاب پشتی شفاف آن است که برای بسیاری از کاربران جذاب به‌نظر می‌رسد؛ اما درصورتی‌که واقعاً می‌خواهید ببینید در دل این محصول چه می‌گذرد، باید آن را مثل سایر گوشی‌های هوشمند کالبدشکافی کرد.

اکنون کانال یوتیوب PBK Reviews ویدئویی از کالبدشکافی Nothing Phone 1 منتشر کرده تا نگاهی به قطعات داخلی آن ارائه دهد. این ویدئو مراحل جدا کردن اجزای مختلف دستگاه و سپس مونتاژ مجدد آن‌ها را نشان می‌دهد. مراحل کار با جداکردن جایگاه سیم‌کارت آغاز و با حرارت‌دادن لبه‌ی کناری و استفاده از پیک‌های پلاستیکی، قاب پشتی شیشه‌ای آن جدا می‌شود. در گام بعد، پوشش‌های مختلف با همان پیک‌ها جدا شده و کار با بازکردن پیج‌های مختلف ادامه پیدا می‌کند. در این مرحله، قطعاتی مثل بلندگو و پد شارژ بی‌سیم از گوشی جدا می‌شود. در این گام تقریباً نمای داخلی دستگاه که شامل برد اصلی و باتری می‌شود، قابل مشاهده خواهد بود. خوشبختانه Nothing در طراحی اولین گوشی خود، از چسب مخصوص زیر باتری آن استفاده کرده که با کمی فشار می‌توان آن را جدا کرد.

مقاله‌ی مرتبط:

اگر از دیدن قطعات داخلی دستگاه‌های الکترونیکی به‌خصوص گوشی‌های هوشمند لذت می‌برید، ویدئو کالبدشکافی Nothing Phone 1 نیز مطمئناً برای شما جذاب خواهد بود. شایان‌ ذکر است این دستگاه درنهایت امتیاز تعمیرپذیری ۳ از ۱۰ را دریافت می‌کند.

تماشا در آپارات

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : تاریخ رسمی رونمایی از شیائومی میکس فولد ۲ اعلام شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، افشاگر سرشناسی با نام …