اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

تک تایمز : تاریخ احتمالی معرفی سری پیکسل ۷ گوگل فاش شد

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ،

گوگل ماه می در اقدامی غافلگیرکننده وجود گوشی‌های سری پیکسل ۷ را تأیید کرد و طراحی‌های آن‌ها را نشان داد. این شرکت در آن زمان تنها به معرفی سری مذکور در پاییز ۲۰۲۲ اشاره کرد.

اکنون به‌گزارش androidauthority، افشاگر خوش‌نام، جان پراسر گفت که سری پیکسل ۷ در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر ۱۴۰۱) پیش‌سفارش می‌شود و از ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) به‌فروش می‌رسند. پراسر همچنین پیش‌بینی کرده که تاریخ پیش‌سفارش ۶ اکتبر، تاریخ رویداد معرفی خواهد بود.

این افشاگر سابقه‌ی بسیار خوبی درباره‌ی معرفی محصولات در سال‌های اخیر دارد و به‌طور دقیق معرفی ۱۹ اکتبر را برای سری پیکسل ۶ و همچنین تاریخ معرفی گلکسی زد فلیپ ۴ و زد فولد ۴ را پیش‌بینی کرد؛ اما او چند مورد نیز خطا داشته، مانند ادعای اشتباهی که پیکسل ۵a لغو شده است. باوجوداین، معرفی گوشی مذکور در ماه اکتبر برای گوگل مناسب به‌نظر می‌رسد.

مقاله‌ی مرتبط:

پیش‌بینی می‌شود که گوشی‌های جدید از پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو پیروی کنند؛ یعنی به صفحه‌نمایش OLED با نرخ نوسازی ۹۰ هرتز، دوربین دوگانه پشتی برای پیکسل ۷ معمولی و صفحه‌نمایش OLED با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و دوربین سه‌گانه پشتی برای مدل پرو مجهز باشد. افزون‌براین، انتظار می‌رود گوگل نسل دوم تراشه Tensor را در گوشی های جدید به‌کار ببرد.

بمنظور اطلاع از دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری مراجعه کنید.

درباره ی امیر

مطلب پیشنهادی

تک تایمز : مک‌ مینی M2 و M2 Pro بدون تغییر ظاهری در دست ساخت است

به گزارش سرویس تازه های دنیای فناوری مجله تک تایمز ، مارک گورمن از بلومبرگ …